справа № 208/4569/13-ц
№ провадження 6/208/140/13
УХВАЛА
Іменем України
27 червня 2013 р. м. Дніпродзержинськ
Заводський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області -
у складі: судді Гібалюк Т.Я.,
при серктераті ОСОБА_1
розглянувши заяву ОСОБА_2 про поновлення строку на виконання виконавчого листа,
встановив:
Вироком Заводського райсуду м. Дніпродзержинська від 13 січня 2011 р. засуджений ОСОБА_3 та був виданий виконавчий лист про стягнення з нього на користь ОСОБА_2 матеріальної шкоди в розмірі 7400 грв.
По справі 30 квітня 2013 р. судом був виданий виконавчий лист №1-820/2010. Заява ОСОБА_2 про примусове виконання була ним подана до державного виконавця Заводського відділу державної виконавчої служби Дніпродзержинського міського управління юстиції 21 травня 2013 р.
Постановою державного виконавця Заводського відділу державної виконавчої служби Дніпродзержинського міського управління юстиції від 22 травня 2013 р., ОСОБА_2 було відмовлено у прийнятті до провадження виконавчого документу та у відкритті виконавчого провадження з примусового виконання виконавчого листа по справі №1-820-2010 виданого 30 квітня 2013 р. Заводським районним судом м. Дніпродзержинська про стягнення з осудженого ОСОБА_3 на користь ОСОБА_2 матеріальної шкоди в розмірі 7400 грв.
ОСОБА_2 звернувся до суду з заявою про поновлення пропущеного строку для пред»явлення виконавчого документу до виконання.
Суд вважає, що ОСОБА_2 пропустив строк для пред»явлення виконавчого листа №1-820-2010 виданого 30 квітня 2013 р. Заводським районним судом м. Дніпродзержинська про стягнення з осудженого ОСОБА_3 на користь ОСОБА_2 матеріальної шкоди в розмірі 7400 грв. з поважної причини, оскільки ОСОБА_2 людина похилого віку, та як вбачається з наданих суду медичних довідок, хворіє.
Відповідно до положень ст. 371 ЦПК України, стягувачам, які пропустили строк для пред»явлення виконавчого документу до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.
Таким чином, суд вважає, що оскільки ОСОБА_2 пропустив строк для пред»явлення виконавчого документу до виконання з поважних причин, внаслідок хвороби, суд вважає можливим поновити йому строк для пред»явлення до виконання виконавчого листа №1-820-2010 виданого 30 квітня 2013 р. Заводським районним судом м. Дніпродзержинська про стягнення з засудженого ОСОБА_3 на користь ОСОБА_2 матеріальної шкоди в розмірі 7400 грв.
Керуючись ст.371 ЦПК України, суд
ухвалив-
Поновити строк пред»явлення виконавчого листа №1-820-2010 виданого 30 квітня 2013 р. Заводським районним судом м. Дніпродзержинська про стягнення з засудженого ОСОБА_3 на користь ОСОБА_2 матеріальної шкоди в розмірі 7400 грв., визнавши причини пропуску строку поважними.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційний суд Дніпропетровської області шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання ухвали апеляційної скарги.
Суддя Гібалюк Т. Я.