МУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД
М. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
С У Д О В И Й Н А К А З
29 квітня 2009 року 2н-321/09
Суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська Руденко В.В., розглянувши заяву стягувача , Акціонерного комерційного інноваційного банку «УкрСиббанк» в особі Дніпропетровського регіонального департаменту АКІБ «УкрСиббанк» про стягнення солідарно заборгованості з боржників , ОСОБА_1, ОСОБА_2.
Керуючись ст.11, 526, 554, 611, 625, 1048, 1054 ЦК України, ст. ст. 88, 96, 102, 103 ЦПК України, -
НАКАЗУЮ:
Стягнути солідарно з ОСОБА_1, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 року в с. Бурхала Ягоднинського району Магаданської області, що проживає за адресою: АДРЕСА_1, ОСОБА_2, яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_2 року в м. Чу Джамбульської області Казахстан, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 на користь Акціонерного комерційного інноваційного банку «УкрСиббанк» в особі Дніпропетровського регіонального департаменту АКІБ «УкрСиббанк», юридична адреса: 49000, м. Дніпропетровськ, вул.. Жуковського, 3, к. 36 на к/р 32009100100 в Управління НБУ в Харківській області, МФО 351005, код ОКПО 09807750 суму заборгованості за кредитним договором №11206800000 від 30 серпня 2007 року:
• суму заборгованості за кредитом – 65800 грн. 00 коп.;
• суму заборгованості по відсотках за користування кредитними коштами – 5546 грн. 79 коп.,
• суму пені – 413 грн. 95 коп.,
а всього 71760 (сімдесят одну тисячу сімсот шістдесят) грн.. 74 коп..
Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь Акціонерного комерційного інноваційного банку «УкрСиббанк» в особі Дніпропетровського регіонального департаменту АКІБ «УкрСиббанк» суму судового збору в розмірі 358 грн. 80 коп. та суму витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи в розмірі 15 (п’ятнадцять) грн. , а всього 373 (триста сімдесят три) грн.. 80 коп.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя В.В. Руденко
Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред`явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п’яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що виноситься ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).