Справа № 2-486/07
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 січня 2007 року Стахановський міський суд Луганської області у складі: головуючого судді: Люклянчука В.Ф. при секретарі: Сєрової Н.В. за участю:
позивача: ОСОБА_1 відповідача: ОСОБА_2
розглянувши у попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Звертаючись до суду, позивач зазначила, що з 09.01.1998 року вона перебуває у шлюбі з відповідачем, який зареєстрований управлінням запису актів громадського стану Краснодарського краю, РФ актовий запис НОМЕР_1. Від шлюбу мають неповнолітніх дітей: синів ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Через різні точки зору на взаємини у сім ї нормальні сімейні стосунки не склалися, сторони у справі утратили взаємоповагу, у сім'ї стали виникати скандали, сварки. З березня 2006 року шлюбні стосунки припинено. Спору про майно немає. Просить шлюб з відповідачем розірвати.
У попередньому судовому засіданні позивач на задоволені позовних вимог наполягала. Надала пояснення, які повність співпадають з доводами позовної заяви. Також додала, що строк на примирення їй не потрібен. Діти після розірвання шлюбу будуть мешкати з нею.
У попередньому судовому засіданні відповідач позов визнав. Також додав, що строк на примирення йому не потрібен. Діти після розірвання шлюбу будуть мешкати з позивачем. Спору про майно не має.
Згідно з ч2 ст. 11 ЦПК України особа, яка бере участь у справі, розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.
Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі відмови від позову, визнання позову, укладення мирової угоди проводяться в порядку, встановленому ст. 174, 175 ЦПК України.
У відповідності до ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд, за наявності до того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Визнання відповідачем позову не суперечить закону та порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Згідно з ч2 ст.112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам одного з них, інтересам дітей, що мають істотне значення.
Ніким не заперечується, що шлюбні стосунки сторони у справі припинили у березні 2006 році і не поновлювали їх. Не заперечується, що неповнолітні діти після розірвання шлюбу будуть мешкати разом з позивачем. Спору про майно немає. За таких обставин суд приходить до висновку, що подальше збереження шлюбу буде суперечити інтересам обох з подружжя. Причиною розірвання шлюбу є втрата взаємоповаги між позивачем та відповідачем.
Позов підлягає задоволенню, а шлюб - розірванню.
Керуючись ст. ст. 10, 11, 130, 174, 212, 214, 215, 218, 292, 294 ЦПК України, ст. 112 Сімейного кодексу України суд,
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 задовольнити у повному обсязі.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 (ОСОБА_5) та ОСОБА_2, який зареєстрований 09.01.1998 році управлінням запису актів громадського стану Краснодарського краю, РФ актовий запис НОМЕР_1.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути на користь держави з ОСОБА_1 17 (сімнадцять) гривень, ОСОБА_2 від витрат звільнити.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Луганської області через суд першої інстанції шляхом подачі у 10-денний строк заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.