- Відповідач (Боржник): Черкаське міське управління юстиції Черкаської області
- Позивач (Заявник): Товариство з обмеженою відповідальністю "Сван-1"
- 3-я особа: Виконуючий обов`язків керівника ТОВ "Сван-1"
- Заявник апеляційної інстанції: Товариство з обмеженою відповідальністю "Сван-1"
- 3-я особа: Юдицький Олександр Вікторович арбітражний керуючий - ліквідатор товариства з обмеженою відповідальністю "Гермес"
- Відповідач (Боржник): Департамент організаційного забезпечення Черкаської міської ради
- Відповідач (Боржник): Відділ реєстрації суб"єктів підприємницької діяльності Черкаської міської адміністрації
- відповідач: Черкаське міське управління юстиції
- позивач: ТОВ "Сван-1"
- Третя особа: В.о. керівника ТОВ "Сван-1"
- 3-я особа: Юдицький Олександр Вікторович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
м. Черкаси
28 березня 2016 року справа № 823/275/16
Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Мишенко В.В., здійснивши підготовку до судового розгляду справи за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Сван-1" до Черкаського міського управління юстиції, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - арбітражний керуючий Юдицький Олександр Вікторович про зобов'язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
До Черкаського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява товариства з обмеженою відповідальністю "Сван-1" (далі-позивач) до Черкаського міського управління юстиції (далі-відповідач), в якій позивач просить: зобов'язати Черкаське міське управління юстиції провести державну реєстрацію змін до відомостей про товариство з обмеженою відповідальністю "Сван-1" код ЄДРПОУ 25658686, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань щодо зміни відомостей про керівника та особи, яка має право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності відповідно до поданої органу держаної реєстрації "Заяви про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань " від 17.03.2016 року.
Спір виник із публічно-правових відносин і відповідно до ст. 17 Кодексу адміністративного судочинства України належить до компетенції адміністративних судів та має розглядатися у порядку адміністративного судочинства.
Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження відсутні.
У зв'язку з цим, керуючись ст.ст. 104-107, ст. 110, ст. 121 та ст. 165 КАС України, суддя,
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
2. Призначити судове засідання на 14 год. 15 хв. 04 квітня 2016 року.
3. На судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
4. Витребувати від позивача:
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;
- всі оригінали доданих до позовної заяви документів (для огляду);
5. Відповідачу у разі невизнання адміністративного позову, подати суду письмові заперечення проти позову та докази на обґрунтування цих заперечень (оригінали - для огляду; належним чином засвідчені копії - до матеріалів справи).
6. Судове засідання провести в приміщенні Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, буд. 117.
Особи, які беруть участь у справі, у разі неможливості прибуття до суду з поважних причин, зобов'язані завчасно повідомити про це суд відповідно до вимог частини 2 статті 40 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Мишенко
Витяг з Кодексу адміністративного судочинства про процесуальні права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі, встановлені статтями 49, 51.
Стаття 49. Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Стаття 51. Права та обов'язки сторін
1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
- Номер:
- Опис: про зобов`язання державного органу реєстрації проовести державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 823/275/16
- Суд: Черкаський окружний адміністративний суд
- Суддя: Мишенко В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.03.2016
- Дата етапу: 29.06.2016
- Номер:
- Опис: Про зобовязання вчинити певні дії
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 823/275/16
- Суд: Київський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Мишенко В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 31.05.2016
- Дата етапу: 31.05.2016
- Номер: А/875/8092/16
- Опис: зобов'язання провести державну реєстрацію змін до відомостей про товариство, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 823/275/16
- Суд: Київський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Мишенко В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.06.2016
- Дата етапу: 29.06.2016
- Номер:
- Опис: клопотання про заміну первинного відповідача належним відповідачем
- Тип справи: Матеріали справи
- Номер справи: 823/275/16
- Суд: Черкаський окружний адміністративний суд
- Суддя: Мишенко В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 07.07.2016
- Дата етапу: 18.07.2016
- Номер:
- Опис: про зобов`язання державного органу реєстрації проовести державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
- Тип справи: Продовження розгляду
- Номер справи: 823/275/16
- Суд: Черкаський окружний адміністративний суд
- Суддя: Мишенко В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.07.2016
- Дата етапу: 13.12.2016
- Номер: А/875/12731/16
- Опис: про зобов`язання вчинити певні дії
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 823/275/16
- Суд: Київський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Мишенко В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.09.2016
- Дата етапу: 13.12.2016
- Номер: 2-а/712/193/17
- Опис: про зобов’язання державного органу реєстрації провести державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 823/275/16
- Суд: Соснівський районний суд м. Черкаси
- Суддя: Мишенко В.В.
- Результати справи: залишено без змін
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.01.2017
- Дата етапу: 30.05.2017
- Номер: А/875/7932/17
- Опис: про зобов'язання вчинити певні дії, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 823/275/16
- Суд: Київський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Мишенко В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.05.2017
- Дата етапу: 30.05.2017