Судове рішення #5459207


ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  МІСТА КИЄВА

01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-Б     тел. 284-18-98

_________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про повернення позовної заяви


01.07.09

№ 05-5-54/24814


Суддя Демченко Т.С., розглянувши

позовну заяву  Об'єднання підприємств "Український музичний альянс"   

до     Всеукраїнської громадської організації "Автор"

про  укладення договору,

ВСТАНОВИВ:

Позивачем не надано доказів того, що позовна заява підписана особою, яка має право її підписувати.  

Відповідно до вимог ст. 28 ГПК України справи юридичних осіб в господарському суді ведуть їх органи, що діють у межах повноважень, наданих їм законодавством та установчими документами, через свого представника. Керівники підприємств та організацій, інші особи, повноваження яких визначені законодавством або установчими документами, подають господарському суду документи, що посвідчують їх посадове становище.

Позовна заява підписана директором Об'єднання підприємств "Український музичний альянс" Калениченко П.А., але серед документів, доданих до позовної заяви, відсутні докази, які б підтверджували посадове становище п. Калениченко П.А.  як керівника Об'єднання підприємств "Український музичний альянс", як-то: довідка з ЄДРПОУ, виписка з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, де було б зазначено керівника позивача, протокол про обрання вказаної особи директором позивача, наказ про призначення тощо.

Виходячи із зазначеного, суд не може дійти однозначного висновку, що позовна заява підписана особою, яка має право її підписувати.

За таких обставин, позовна заява не може бути прийнята до розгляду та підлягає поверненню. Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.

Керуючись п. 1 ст. 63, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:

Позовну заяву та додані до неї документи  повернути без розгляду.


          

Суддя                                                                                                                   Т.С. Демченко           


  • Номер:
  • Опис: інформація щодо виплати суддям вихідної допомоги при виході у відставку, ДСА України
  • Тип справи: Запит на інформацію
  • Номер справи:    
  • Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
  • Суддя: Демченко Т.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.06.2019
  • Дата етапу: 27.06.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація