Судове рішення #54528616


ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД


УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до провадження


"15" травня 2013 р. Справа №5023/3711/11


Колегія суддів у складі:

головуючий суддя Білоусова Я.О., суддя Шевель О.В., суддя Хачатрян В.С.,

розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Лівеа», м.Київ (вх.№1512Х/2-7) на ухвалу господарського суду Харківської області від 23.04.2013 року по справі №5023/3711/11,

за заявою Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, с.Залізничний порт,

до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, с.Тавільжанка,

про визнання банкрутом,-


ВСТАНОВИЛА:


Ухвалою господарського суду Харківської області від 23.04.2013 року по справі №5023/3711/11 (суддя Міньковський С.В.) відмовлено у задоволенні клопотання ТОВ «Лівея» про залишення заяви ліквідатора про визнання недійсним договору без розгляду.

Визнано недійсним договір купівлі-продажу від 21.06.2012 року нежитлових приміщень в літ “А”, загальною площею 277 кв.м., що знаходяться за адресою: м.Київ, вул. Володимирська, буд. 71, що був укладений між колишнім ліквідатором арбітражним керуючим ОСОБА_3, що мешкає за адресою: м.Харків, вул.Митрофанівська, буд. №31 та Товариством з обмеженою відповідальністю «Лівея», код ЄДРПОУ 37700590, місцезнаходження: м.Київ, вул. Чорногірська, буд. №17/14.

Зобов’язано ТОВ «Лівея» повернути нежитлові приміщення в літ “А”, загальною площею 277 кв.м., що знаходяться за адресою: м.Київ, вул.Володимирська, буд. 71 до ліквідаційної маси банкрута, а ліквідатору ФОП ОСОБА_2 арбітражному керуючому ОСОБА_4 повернути грошові кошти ТОВ «Лівея» у розмірі 1550000 грн., що були сплачені товариством за придбання нерухомого майна.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Лівея» з ухвалою суду першої інстанції не погодилося та звернулося до Харківського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій, посилаючись на порушення місцевим господарським судом при прийнятті ухвали норм матеріального та процесуального права, просить скасувати ухвалу господарського суду Харківської області від 23.04.2013 року по справі №5023/3711/11 та прийняти нове судове рішення, яким у задоволені заяви арбітражного керуючого ОСОБА_5 про визнання недійсним договору купівлі-продажу від 21.06.2012 року нежитлових приміщень в літ “А”, загальною площею 277 кв.м., що знаходяться за адресою: м.Київ, вул. Володимирська, буд. 71, що був укладений між колишнім ліквідатором арбітражним керуючим ОСОБА_3, що мешкає за адресою: м.Харків, вул.Митрофанівська, буд. №31 та Товариством з обмеженою відповідальністю «Лівея», код ЄДРПОУ 37700590, місцезнаходження: м.Київ, вул. Чорногірська, буд. №17/14 – відмовити у повному обсязі.

Одночасно, з апеляційною скаргою скаржник заявив клопотання про поновлення пропущеного строку на подання апеляційної скарги.

Заслухавши доповідь судді-доповідача щодо вищевказаного клопотання, згідно з вимогами ч. 2 ст. 93 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів дійшла висновку про те, що строк подання апеляційної скарги пропущений з поважних причин і повинен бути поновлений.

Перевіривши матеріали апеляційної скарги, їх відповідність вимогам Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів Харківського апеляційного господарського суду встановила, що подані матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 86, 90, 93, 98 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів, -


УХВАЛИЛА:

1.          Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Лівеа» про поновлення пропущеного строку на подання апеляційної скарги задовольнити та поновити строк на подання апеляційної скарги.

2.          Прийняти апеляційну скаргу до провадження.

3.          Розгляд апеляційної скарги призначити на « 29» травня 2013 року на 12:00 год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, пр. Правди 13, 1-й поверх, каб. №104.

4.          Запропонувати кредиторам, боржнику, ліквідатору та арбітражному керуючому ОСОБА_3 надати суду відзиви на апеляційну скаргу та документи в обґрунтування своєї позиції по справі.

5.          Сторонам надати до суду довідку та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на день розгляду справи.

6.          Викликати в судове засідання представників сторін з належним чином оформленими повноваженнями. Про неможливість прибуття представників письмово повідомити суд.

7.          Попередити сторони, що у разі неявки представників сторін з належним чином оформленими повноваженнями, ненаданням витребуваних документів, справа може бути розглянута за наявними в ній документами.



Головуючий суддя Білоусова Я.О.

Суддя                      Шевель О.В.

Суддя                                           Хачатрян В.С.


Примітка: Звернути увагу сторін на те, що суд має право стягувати в доход державного бюджету з винної сторони штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ненадіслання у встановлений строк відзиву на позовну заяву або витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону (п. 5 ст.83 ГПК України).





  • Номер:
  • Опис: визнання банкрутом
  • Тип справи: Роз'яснення і виправлення рішення, ухвали (банкрутство) (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 5023/3711/11
  • Суд: Господарський суд Харківської області
  • Суддя: Білоусова Я.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.07.2017
  • Дата етапу: 03.10.2017
  • Номер:
  • Опис: визнання банкрутом
  • Тип справи: Роз'яснення і виправлення рішення, ухвали (банкрутство) (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 5023/3711/11
  • Суд: Господарський суд Харківської області
  • Суддя: Білоусова Я.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.08.2017
  • Дата етапу: 19.08.2017
  • Номер:
  • Опис: визнання банкрутом
  • Тип справи: Розстрочення, відстрочення, повернення судового збору та звільнення від його сплати (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 5023/3711/11
  • Суд: Харківський апеляційний господарський суд
  • Суддя: Білоусова Я.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.10.2017
  • Дата етапу: 25.10.2017
  • Номер:
  • Опис: визнання банкрутом
  • Тип справи: Касацiйна скарга (подання)
  • Номер справи: 5023/3711/11
  • Суд: Касаційний господарський суд
  • Суддя: Білоусова Я.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.12.2017
  • Дата етапу: 05.12.2017
  • Номер:
  • Опис: визнання банкрутом
  • Тип справи: Касацiйна скарга (подання)
  • Номер справи: 5023/3711/11
  • Суд: Касаційний господарський суд
  • Суддя: Білоусова Я.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.12.2017
  • Дата етапу: 07.12.2017
  • Номер:
  • Опис: визнання банкрутом
  • Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 5023/3711/11
  • Суд: Східний апеляційний господарський суд
  • Суддя: Білоусова Я.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.02.2021
  • Дата етапу: 08.02.2021
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація