ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до провадження
"07" жовтня 2013 р. Справа № 922/3376/13
Колегія суддів у складі: головуючий суддя Могилєвкін Ю.О., суддя Плужник О.В., суддя Барбашова С.В.
розглянувши апеляційну скаргу ПАТ "Завод ім. Фрунзе", м. Харків (вх. №3026Х/3-9) на рішення господарського суду Харківської області від 13.09.13 року у справі № 922/3376/13
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Енергобуд", м. Харків
до Публічного акціонерного товариства "Завод імені Фрунзе", м. Харків
про стягнення 117688,37 грн.
ВСТАНОВИЛА:
Рішенням господарького суду Харківської області від 13.09.2013 року по справі №922/3376/13 (суддя Інте Т.В.) позов задоволено частково. Стягнуто з Публічного акціонерного товариства "Завод ім. Фрунзе" на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Енергобуд" 87683,30 грн. основного боргу, 3% річних в сумі 1732,53 грн., та витрати по сплаті судового збору у сумі 1788,31 грн.
В частині вимог щодо стягнення з відповідача 25084,35 грн. пені та 3188,19 грн. 3% річних, в позові відмовлено.
Відповідач, ПАТ "Завод ім. Фрунзе", не погодився з зазначеним рішенням, звернувся до Харківського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій посилається на неповне з'ясування обставин, що мають значення для справи при його винесенні.
Відповідач вважає, що суд не з'ясував тієї обставини, що відповідно до укладеного договору підряду №30/09 від 30.09.2011 року сторонами було досягнуто згоди щодо відповідальності позивача за неякісне та несвоєчасне виконання робіт. В результаті порушення умов договору самим позивачем у нього виникла заборгованість перед відповідачем в розмірі 87450,00 грн, як штрафні санкції за порушення умов договору підряду.
Просить скасувати рішення господарького суду Харківської області від 13.09.2013 року по справі №922/3376/13 та прийняти нове, яким в задоволенні позовних вимог відмовити у повному обсязі.
Перевіривши матеріали апеляційної скарги, їх відповідність вимогам ГПК України, колегія суддів Харківського апеляційного господарського суду встановила, що подані матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.
Керуючись ст. 93, 94, 98 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів Харківського апеляційного господарського суду
УХВАЛИЛА:
1. Прийняти апеляційну скаргу до провадження.
2. Розгляд скарги призначити на "11" листопада 2013 р. о 09:30 год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, пр. Правди, 13, 1-й поверх., каб. № 110.
3. Запропонувати сторонам за три дні до початку судового засідання надати суду апеляційної інстанції:
позивачу - відзив на апеляційну скаргу з посиланням на відповідні норми чинного законодавства в обґрунтування своєї позиції по справі та докази на підтвердження своїх заперечень;
відповідачу - письмові пояснення з посиланням на відповідні норми чинного законодавства в обґрунтування своєї позиції по справі та докази на підтвердження фактів, викладених в апеляційній скарзі.
4. Викликати в судове засідання представників сторін з належним чином оформленими повноваженнями. Про неможливість прибуття представників сторін письмово повідомити суд.
5. Попередити сторони, що у разі неявки представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів справа може бути розглянута за наявними в ній матеріалами.
Головуючий суддя Могилєвкін Ю.О.
Суддя Плужник О.В.
Суддя Барбашова С.В.
Примітка: Звернути увагу сторін на те, що суд має право стягувати в доход державного бюджету з винної сторони штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ненадіслання у встановлений строк відзиву на позовну заяву або витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону (п. 5 ст.83 ГПК України).