Судове рішення #5436213

Справа № 2-3137-2009

З А О Ч Н Е   Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М      У К Р А Ї  Н И

16 червня  2009  року Слов'янський міськрайонний суд Донецької області у складі:

головуючого  – судді Музиканта С.Л.

при секретарі –        Супрун Л.О.

розглянувши у  відкритому судовому засіданні в залі суду міста Слов'янська цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ :

13.05.2009 р. до Слов»янського міськрайонного суду звернулась ОСОБА_1 з позовом до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що з відповідачем знаходиться у зареєстрованому шлюбі з 05.10.2002 р. Від шлюбу мають неповнолітню доньку Вікторію, ІНФОРМАЦІЯ_1 З початку 2009 році сім»я їх фактично розпалась,  з їх взаємовідносин зникло порозуміння, у зв*язку з чим  постійно виникають сварки, крім того відповідач покинув родину та мешкає окремо. Намагання зберегти родину марні та примирення неможливе. Спору про поділ майна не мають.

Просила суд розірвати шлюб між нею  та ОСОБА_2, витрати по розірванню  шлюбу покласти на відповідача, оскільки з нею мешкає неповнолітня дитина.  

У  судовому засіданні позивачка підтримала свої позовні вимоги у повному обсязі та просила  їх задовільнити.

    Відповідач у судове засідання не з*явився, але про час та місце розгляду справи  був повідомлений належним чином, про що свідчать повідомлення про вручення поштового відправлення, причини неявки суду не повідомив. Зі згоди позивачки суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позовні вимоги позивачки підлягають задоволенню з наступних підстав.

Згідно свідоцтва про укладення шлюбу сторони зареєстрували шлюб 05.10.2002 р. у Миколаївській селищній раді м.Слов*янська. Шлюб для сторін перший.

У судовому засіданні встановлено, що з початку 2009 року сторони припинили фактично спільне проживання, у зв”язку з тим, що з їх взаємовідносин зникло порозуміння, у разі чого  виникали конфлікти, які  стали причиною розпаду сім*ї.

   

На запитання щодо  збереження шлюбу позивачка дала пояснення про неможливість його збереження.

    Відповідно до ч. 2 ст.112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.

Спору про розділ спільного майна  немає.

Позивачка просить судові витрати по справі покласти на відповідача, та суд вважає, що такі її вимоги підлягають задоволенню, оскільки з нею мешкає  неповнолітня дитина.

Керуючись ст.ст. 109, 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 10, 11, 88 ч. 1, 209,  212, 213,  214,  215, 224, 225 ЦПК України,  ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” від 1993 р.,  суд –

                                           

В И Р І Ш И В :

Шлюб, зареєстрований  05 жовтня 2002  року у Миколаївській селищній раді м.Слов*янська,  актовий запис № 59, між ОСОБА_2 та ОСОБА_2 /до шлюбу Мороз/ ОСОБА_3 -   розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути судовий збір на користь держави з  ОСОБА_2 сумі 17 грн. (грн.сімнадцять), ОСОБА_1  від сплати судового збору  звільнити.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження рішення і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

            Заочне рішення може бути переглянуто судом, що прийняв, по письмовій заяві відповідача. Заява про перегляд заочного  рішення може бути подане протягом  десяти днів із дня  одержання його копії.      

Суддя Слов*янського

міськрайонного суду                                                                                                 ОСОБА_4                                                                                                              

                     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація