Судове рішення #5430127

Справа № 2-3324/2009

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

08 липня 2009  року             Київський районний суд м. Сімферополя у складі  

головуючого  - судді Чумаченко Р.Д.

при секретарі – Ліфінцовій Я.В.

розглянувши  у попередньому судовому засіданні  в м. Сімферополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу

в с т а н о в и в :

          ОСОБА_1 звернувся до суду  із позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, мотивуючи  свої вимоги тим що  сім’я  розпалась ще в травні 2008року, у зв’язку  із несумісність характерів. Єдине хазяйство не ведеться, примирення неможливе.

           Позивачка  в судовому засіданні позов підтримала в повному об’ємі.

           Відповідач в судове засідання не явився, надав на адресу суду заяву , нотаріально посвідчену., про те, що він не заперечує проти розірвання шлюбу.

           Відповідно  до ч. 4 ст. 130 ЦПК України, при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку , встановленому ст.. 174 ЦПК України, а саме у разі визнання відповідачем  позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

          Судом встановлено, що  сторони одружилися 18 липня 2003 року, шлюб зареєстровано  в Відділі реєстрації актів про шлюб м. Сімферополя, актовий запис № 579.

             Від сумісного життя  мають дитину – ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1.  .

             З травня 2008 року сімейно – шлюбні відношення були припинені. Причиною  розпаду сім’ї є те, що подружжя  не зійшлись  характерами  по різному дивляться на життя.

             Спору про розподіл майна не має. Дитина залишаються мешкати з матір’ю. Шлюб у обох з подружжя  перший. Витрати суд вважає за можливе покласти на відповідача.

             Таким чином судом достовірно встановлено, що сім’я розпалась повністю, визнання відповідачем пред’явленого позову не суперечить  закону, не порушує  права, свободи чи інтереси інших осіб. Шлюб необхідно розірвати.

            На підставі  ст.ст. 110-112  Сімейного Кодексу України, ст.. ст.. 10, 11, 60, 130, 174, 213, 215 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В :

           Розірвати шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 18 липня 2003 року, Відділом реєстрації актів про шлюб м. Сімферополя, актовий запис № 579.

          При реєстрації розірвання шлюбу  в органах РАЦС стягнути на користь держави  державне мито  з ОСОБА_2 -17 грн.,  ОСОБА_1 від витрат звільнити.

           На рішення  може бути принесена заява  про апеляційне оскарження  протягом  десяти днів зі дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти  днів після  подання заяви про апеляційне оскарження  до Апеляційного суду АР Крим, через Київський районний суд м. Сімферополя.

Суддя                                                                                                             Р.Д. Чумаченко

  • Номер: 22-ц/784/29/17
  • Опис: за позовною заявою Кредитної спілки "Злагода" до Пашковського Сергія Петровича, Пашковської Ольги Миколаївни про стягнення кредитної заборгованості та звернення стягнення на предмет застави
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-3324/2009
  • Суд: Апеляційний суд Миколаївської області
  • Суддя: Чумаченко Р.Д.
  • Результати справи: заяву задоволено повністю; Ухвалено нове рішення по суті позовних вимог у зв'язку із:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.08.2016
  • Дата етапу: 13.04.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація