Рівненський міський суд Рівненської області
м. Рівне, вул. Шкільна, 1, 33028, (0362) 26-59-17
Справа № 2о-240/2010
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15 жовтня 2010 року Рівненський міський суд
в особі : судді Олексюк Г.Є.,
при секретарі Сахончик Т.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Рівному цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , зацікавлена особа управління пенсійного фонду України в м. Рівне про встановлення факту належності право установчого документу,
Встановив:
ОСОБА_1, звернувшись до суду, просить встановити, що трудова книжка без номера , видана 15 травня 1957 року на ім’я ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 належить їй.
Заявниця ОСОБА_1 в судовому засіданні свою заяву підтримала, суду пояснила, що вона народилась 24 січня 1936 року в селі Іскра Рівненського району Рівненської області.
25 червня 1956 року по 26 червня 1991 року вона працювала на різних роботах та посадах.
15 травня 1957 року їй була видана трудова книжка, але її прізвище помилково зазначено як «Субот» .
Просить заяву задоволити.
Представник управління пенсійного фонду України в м. Рівне в судове засідання не з’явився , причин неявки суду не повідомив, клопотань про відкладення розгляду справи не надіслав.
Суд, вислухавши заявника, дослідивши письмові докази, вважає, що заява підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до ст. 256 ч.1 п.6 ЦПК України в судовому порядку встановлюються факти належності правоустановолюючих документів особі, прізвище ,ім’я по батькові , місце і час народження якої, зазначені в документі, не збігаються з ім’ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, вказаними у свідоцтві про народження або в паспорті.
Пленум Верховного суду України в п.1 та абз.2 п.12 Постанови № 5 від 31 травня 1995 року «Про судову практику в справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення» роз’яснив, що відповідно до ст. 255 та 271 ЦПК України в порядку окремого провадження розглядаються справи про встановлення фактів, якщо: згідно з законом такі факти породжують юридичні наслідки, тобто від них залежить виникнення, зміна або припинення оcобистих чи майнових прав громадян, чинним законодавством не передбачено іншого порядку їх встановлення, заявник не має іншої можливості одержати або відновити загублений чи знищений документ, який посвідчує факт, встановлення факту не пов’язується з наступним вирішенням спору про право.
Таким чином,аналізуючи здобуті докази в сукупності, суд вважає заявлені ОСОБА_1 вимоги доведеними.
На підставі викладеного , керуючись ст.ст. 15,30,62 ,ст.259
ЦПК України, суд
в и р і ш и в :
Заяву ОСОБА_1, зацікавлена особа управління пенсійного фонду України в м. Рівне про встановлення факту належності право установчого документу задовольнити.
Встановити, що трудова книжка без номера , видана 15 травня 1957 року на ім’я ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 належить заявниці ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя Рівненського міського
ОСОБА_2 Олексюк