Судове рішення #54108527


П О С Т А Н О В А

і м е н е м У к р а ї н и

30 квітня 2010року Суддя Кролевецького районного суду Сумської області Ольховик А.І., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ по обслуговуванню м. Кролевець Кролевецького району та АТІ в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, одруженого, непрацюючого,-

- за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, –

в с т а н о в и в:

ОСОБА_2, 16 квітня 2010 року об 14 годині 05 хвилин у м.Кролевець по вул. Леніна, керував транспортним засобом марки “Хонда”, без номерного знака з ознаками алкогольного сп”яніння: різкий запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння очей, незв’язна мова, чим порушив п.2.5 ПДР. Від проходження медичного огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку ухилився шляхом відмови в присутності двох свідків.

ОСОБА_2, під час розгляду справи в суді підтвердив вказані обставини. Крім того пояснив, що він має водійське посвідчення на право керування транспортним засобом.

Факт вчинення ОСОБА_1 вище вказаного правопорушення підтверджується письмовими доказами:

- протоколом про адміністративне правопорушення від 16 квітня 2010 року (а.с.1) та його поясненнями під час розгляду справи в суді.

Таким чином, ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП, оскільки ухилився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп’яніння.

Враховуючи обставини справи, особу правопорушника, який керував транспортним засобом з ознаками алкогольного сп’яніння та ухилився від проходження медичного огляду у встановленому законом порядку на стан сп’яніння, беручи до уваги, що ОСОБА_2 має водійське посвідчення, тому є підстави застосувати до нього адміністративне стягнення у виді позбавлення права керувати транспортним засобом.

Керуючись ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, –

п о с т а н о в и в:

ОСОБА_1, який вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.130 КУпАП, піддати адміністративному стягненню у виді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на 1 рік.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Сумської області через Кролевецький районний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом 10 днів з дня винесення постанови .

Суддя А.І. Ольховик




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація