Судове рішення #5402508

                                                                                                      Справа №2-1096/2009р.

Р І Ш Е Н Н Я

ім’ям України

03 липня 2009 року    

                                                                                       

Вінницький районний суд Вінницької області в складі:

головуючої-судді:    Гриценко І.Г.

при секретарі:           Казьміревській Л.В.


за участю позивача :ОСОБА_1  

     відповідача:   ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Вінниці цивільну справу за позовом ОСОБА_1доОСОБА_2про стягнення аліментів на утримання дитини,-


                                                 ВСТАНОВИВ:


ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини.  

Позивач просить винести рішення, яким стягнути на її користь аліменти з ОСОБА_2 на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, в розмірі 1/4 частині зі всіх видів доходів щомісячно, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку до досягнення сином повноліття, посилаючись на те, що 05.10.2002 року вона з відповідачем зареєстрували шлюб в виконкомі Вороновицької селищної ради, Вінницького району. Від шлюбу мають сина Володимира, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає біля позивачки і знаходяться на її утриманні. Відповідач матеріальної допомоги на утримання дитини не надає. Позивач потребує допомоги на утримання сина, оскільки займається його вихованням та матеріальним забезпеченням.  

Відповідач добровільно матеріальну допомогу на утримання сина не надає, тому вона змушена звернутись до суду з даним позовом.

В судовому засіданні позивач позов підтримала, аргументуючи його доводами викладеними в позовній заяві. Просила його задоволити, всі судові витрати  віднести на рахунок відповідача.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав, пояснив що згоден платити аліменти на утримання сина ОСОБА_3, в розмірі якому просить позивачка.  

Заслухавши пояснення позивача, відповідача, та вивчивши матеріали справи, суд вважає що позов підлягає до задоволення з слідуючих підстав.

ОСОБА_1 і ОСОБА_2 перебувають у зареєстрованому шлюбі. Від шлюбу мають сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 (свідоцтво про народження серія НОМЕР_1), батьком якого згідно свідоцтва про народження записанийОСОБА_2. Малолітній син ОСОБА_3 проживає біля матері та знаходиться на її утриманні. Позивачка потребує аліментів на утримання дитини, оскільки син ОСОБА_3 проживає біля неї і знаходиться на її утриманні, а відповідач в добровільному порядку коштів на утримання дитини не надає.              

Відповідно до ст. 180, 183 СК України батьки зобов’язані утримувати своїх неповнолітніх дітей до досягнення повноліття.

При визначенні розміру аліментів суд враховує стан здоров’я та матеріальне становище дитини, позивачки і платника аліментів, що відповідач інших утриманців немає, має постійне місце роботи.  

Судові витрати підлягають стягненню з відповідача.  

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 180,182,183 СК України, ст.ст. 10, 11, 60, 81,88, 130, 174, 212, 214, 215, 217, 367 ЦПК України, суд,-


                                                                В И Р І Ш И В :

Позов  задоволити.

Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця та жителя АДРЕСА_1 працюючого Вінницький РВ УМВС України у Вінницькій області, на користь ОСОБА_1 щомісячно аліменти на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження в розмірі ? частині зі всіх видів доходів, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, починаючи стягнення з 05.06.2009 року до досягнення дитиною повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в сумі 51 грн.

Стягнути з ОСОБА_2 витрати за інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 252 грн.

Рішення суду в межах суми платежу за один місяць допустити до негайного виконання.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Вінницької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.


Суддя:













Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація