РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 червня 2010 року Фрунзенський районний суд м. Харкова у складі:
Головуючого - судді Г.Є. Бершова при секретарі - О.В. Білик розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_3 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_4 про розірвання шлюбу.
Позивач в обґрунтування своїх вимог за позовом зазначив, що вони з відповідачкою знаходяться у шлюбі, який був зареєстрований 02 червня 2006 року Комінтернівським відділом реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції, актовий запис № 194. До січня 2009 року сторони проживали однією родиною, після чого сімейні стосунки були припинені. Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1. Причиною розпаду сім'ї послужило те, що в період спільного сімейного життя виникали непорозуміння, різні погляди на життя через дванадцяти річну різницю в віці між позивачем та відповідачкою. Позивач переконаний, що подальше сімейне життя і збереження шлюбу неможливе.
Позивач у судове засідання не з’явився, надав суду заяву, якою підтримує свої позивні вимоги у повному обсязі, просить розглянути справу у його відсутність.
Відповідачка та її представник у судове засідання не з’явилась, представник позивача надала заяву суду про визнання позивних вимог у повному обсязі, просить розглядати справу у її відсутність.
Суд дослідивши надані сторонами докази у їх сукупності, вважає позовну заяву такою, що підлягає задоволенню з наступних підстав.
Сторони перебувають у шлюбі, який був зареєстрований 02 червня 2006 року Комінтернівським відділом реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції, актовий запис № 194, від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1.
Як встановлено у ході розгляду справи, з січня 2009 року шлюбно-сімейні стосунки між подружжям припинені, сторони однією сім’єю не проживають, спільного господарства не ведуть, причиною розпаду сім’ї стало те, що в період спільного сімейного життя виникали непорозуміння, різні погляди на життя.
Згідно ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Суд, з’ясувавши причини розірвання шлюбу, фактичні взаємовідносини подружжя, дослідивши матеріали справи, вважає подальше сімейне життя подружжя і зберігання сім'ї неможливим. За таких обставинах, суд вважає, що шлюб підлягає розірванню.
Витрати, пов'язані з оплатою отримання свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС суд вважає за необхідне покласти на позивача, відповідачку від сплати витрат звільнити.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 110, 111,112,114 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 10,11,209,212-215 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про розірвання шлюбу - задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 02 червня 2006 року Комінтернівським відділом реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції, актовий запис № 194.
Витрати, пов'язані з отриманням в органах РАЦС свідоцтва про розірвання шлюбу, 17 грн. покласти на позивача ОСОБА_3, відповідачку ОСОБА_4 від витрат звільнити.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Харківської області через Фрунзенський районний суд м. Харкова шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення протягом 10 днів з дня проголошення рішення та подачі апеляційної скарги на рішення суду протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення.
Суддя