Судове рішення #540169
РІШЕННЯ

 

РІШЕННЯ

            ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ                       справа № 2- 57/2007

6 лютого    2007 року        Золочівський районний суд Львівської області в складі судді    Постигача Б.А. при секретарі      Матвеюк Н.П.

розглянувши в судовому засіданні в м. Золочеві справу за позовом міського комунального підприємства " Золочівтеплоенерго" до ОСОБА_1. і ОСОБА_2. про стягнення боргу за користування тепловою енергією,

ВСТАНОВИВ:

позивач просить стягнути з відповідачів в його користь 1692 грн.64 коп. заборгованості за користування теплом. Покликається на те що відповідачі користуються тепловою енергією , яку їм поставляє МКП "Золочівтеплоенерго" і повинні сплачувати кошти за її використання .

Проте відповідачі не виконують цього обов'язку , коштів за тепло не платять і допустили заборгованість по стану на 1.12.2006 року в сумі 1692,64грн.   грн.

В судовому засіданні представник позивача подала суду заяву , якою зменшила позовні вимоги на 500 грн. , мотивуючи це тим , що відповідачі 27.12.2006 року оплатили 500 грн. за тепло.

Відповідачі в судове засідання не з'явились вже вдруге , позову не заперечили і не повідомили суд про причини неявки. Тому суд вважає за можливе постановити заочне судове рішення , так як в справі є достатньо доказів про підтвердження боргу. Представник позивача не заперечує проти цього.

Позов підлягає задоволенню з таких підстав. Копією   роздруківки   боргу    підтверджено суму заборгованості відповідачів перед " Золочівтеплоенерго "    в сумі 1692,64 коп.        27 грудня 2006 року відповідачі погасили борг в сумі 500 грн. , а отже остаточна сума боргу становить 1192 грн. 64 коп.

Так як відповідачі користуються тепловою енергією , вони повинні проводити за неї оплату .

Керуючись ст. 15,30,62 ЦПК України , ст. 509, 526, 611 ЦК України ст.64 ЖК України суд,

ВИРІШИВ:

позов задовольнити . Стягнути  з  ОСОБА_1 і ОСОБА_2 солідарно    в користь Золочівського міського комунального підприємства "Золочівтеплоенерго" 1192 грн. 64 коп.    боргу і   51грн.     мита в дохід держави.

Заочне рішення може бути переглянуте судом , що його ухвалив за письмовою заявою відповідачів і така заява може бути подана протягом 10 днів з дня отримання копії рішення.

Рішення може оскаржене до апеляційного суду Львівської області на протязі 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження яка може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення..

 

  • Номер: 8/332/1/24
  • Опис: про перегляд рішення суду у зв'язку з нововиявленими обставинами
  • Тип справи: на заяву про перегляд рішення (постанови, ухвали, судового наказу) у цивільних справах за нововиявленими або виключними обставинами
  • Номер справи: 2-57/2007
  • Суд: Заводський районний суд м. Запоріжжя
  • Суддя: Постигач Б.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.11.2024
  • Дата етапу: 11.11.2024
  • Номер: 8/332/1/24
  • Опис: про перегляд рішення суду у зв'язку з нововиявленими обставинами
  • Тип справи: на заяву про перегляд рішення (постанови, ухвали, судового наказу) у цивільних справах за нововиявленими або виключними обставинами
  • Номер справи: 2-57/2007
  • Суд: Заводський районний суд м. Запоріжжя
  • Суддя: Постигач Б.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.11.2024
  • Дата етапу: 12.11.2024
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація