Судове рішення #540024
Довгинцївський районний суд м

 

Довгинцївський районний суд м. Кривого Рогу

Судовий                          наказ

27 січня 2007 р.                                                                     Справа 2 „н" -66/07

м. Кривий Ріг

Суддя Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Середня Н.Г, розглянувши заяву відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації ,Дриворіжгаз" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованності за спожитий природний газ у сумі 583 грн. 70 коп. відповідно до ст.ст. 509,526,527,530,543,901,903 ЦК України, ст.ст, 67,68 ЖК України, ст.ст. 95,102,103 ЦПК України,

наказую:

1.        Стягнута солідарно з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, проживаючих в АДРЕСА_1 на користь відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації „Крнворіжгаз" (м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 1, р/р 26О36301І41554 Центрально- Міське відділення "Промінвест Банк", МФО 305493, код ЕКПО 03341397) відповідно до ст.ст. 509,526, 527, 530, 543, 901,903 ЦК України, ст.ст. 67, 68 ЖК України заборгованність за спожитий природний газ у сумі 583 (п'ятсот вісімдесят три) грн. 70 коп,

2.   Стягнути солідарно з боржників на користь держави 15 (п'ятнадцять) грн. судових витрат.

3.   Стягнути солідарно з боржників на користь держави судовий збір 25 (двадцять п'ять) грн 50 копійок.

4. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя                                                                                    Н.Г. Середня

Згідно зі ст.104 Цивільно-процесуального кодексу України (далі ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказану подати заяву про його скасування.

Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін» про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація