Судове рішення #5395638

Справа № 2-1038/09

УХВАЛА

07 травня 2009 року суддя Самарського районного суду міста Дніпропетровська Католікян М.О., розглянувши матеріали позовної заяви Закритого акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про звернення стягнення на заставлене майно, виселення,

у с т а н о в и в:

26 березня 2009 року на адресу суду надійшла позовна заява ЗАТ КБ «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про звернення стягнення на заставлене майно, виселення.

03 квітня 2009 року суддя через процесуальні недоліки заяви залишив її без руху, запропонувавши позивачу строк для їх усунення до 13.04.2009 р.

Недоліки заяви полягали у тім, що позивач некоректно виклав резолютивну частину позову, а саме не зазначив, кого саме необхідно виселити (прізвище, ім’я, по батькові); зазначив невірний індекс відповідача; додав до заяви копію розрахунку заборгованості у вкрай нерозбірливому вигляді.

14 квітня 2009 року (за поштовим конвертом) позивач на виконання ухвали від 03.04.2009 р. звернувся до суду з відповідними матеріалами, проте з наданих документів вбачається, що позивач, порушивши строк, визначений суддею, не просить його продовжити в порядку ст. 73 ЦПК України.

В силу ч. 1 ст. 72 ЦПК України право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом.

Відповідно до ч.ч. 2, 4 ст. 121 ЦПК України, коли позивач відповідно до вказівок судді у встановлений строк не виконає всі перелічені в ст.ст. 119 і 120 ЦПК України вимоги, позовна заява вважається неподаною і повертається позивачеві, про що суддя постановляє мотивовану ухвалу.

За таких обставин суддя дійшов висновку про те, що заяву необхідно вважати неподаною.

Керуючись ст.ст. 72, 73, 121, 208 – 210 ЦПК України, суддя

у х в а л и в:

позовну заяву Закритого акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про звернення стягнення на заставлене майно, виселення вважати неподаною та повернути позивачу.

Роз’яснити позивачу, що після усунення вказаних недоліків він має право звернутись до суду із заявою у загальному порядку.

           

Ухвалу може бути оскаржено до апеляційного суду Дніпропетровської області через Самарський районний суд м. Дніпропетровська. Для цього протягом п’яти днів з дня постановлення ухвали подається заява про її апеляційне оскарження. Протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження подається апеляційна скарга. Також апеляційна скарга може бути подана протягом десяти днів з дня постановлення ухвали без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя:

  • Номер:
  • Опис: про визнання права власності на житловий будинок з господарськими будівлями в порядку спадкування за законом
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-1038/09
  • Суд: Тиврівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Католікян М.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.11.2009
  • Дата етапу: 17.12.2009
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація