Судове рішення #53860222

Справа № 216/649/13- к

номер провадження 1-кп/216/42/13

В И Р О К

Іменем України


15.02.2013 року Центрально-Міський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі

головуючого судді Чумак Н.О.

при секретарі Хачатурян М.Ю.

за участю

прокурора Нємцева Є.Г.

захисника ОСОБА_1

обвинуваченого ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі № 8 в приміщенні суду в місті ОСОБА_3 кримінальну справу за обвинуваченням


ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, одруженого, на утриманні одна неповнолітня дитина, працюючого начальником речового складу військової частини А3283, прапорщика, зареєстрованого за адресою ІНФОРМАЦІЯ_4, військова частина А3283, проживаючого за адресою ІНФОРМАЦІЯ_4 Всебратське - 2АДРЕСА_1


у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.410 КК України.


На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 370, 371, 374, 376, 473ч.2, 474, 475 Кримінального процесуального кодексу України, суд –

З А С У Д И В :

Угоду про визнання винуватості від 14 лютого 2013 року, укладену між ОСОБА_2 та прокурором Криворізької прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Південного регіону України ОСОБА_4 затвердити.


ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.410 ч.2 Кримінального кодексу України і призначити йому покарання з застосуванням ст. 69 КК України у вигляді позбавлення волі строком на 2 (два) роки.

На підставі ст.55 КК України позбавити ОСОБА_2 обіймати посади, пов’язані з адміністративно-господарською діяльністю строком на 2 (два) роки.

На підставі ч.1 ст.58 КК України замінити основне покарання ОСОБА_2 у вигляді позбавлення волі строком на 2 (два) роки на службове обмеження для військовослужбовців строком на 2 (два) роки.

На підставі ч.2 ст.58 КК України в період службового обмеження проводити щомісячні відрахування із суми грошового забезпечення ОСОБА_2 в дохід держави в розмірі 15%.

Остаточне покарання ОСОБА_2 призначити у вигляді службового обмеження для військовослужбовців строком на 2 (два) роки, зі щомісячним відрахуванням 15% із суми грошового забезпечення в дохід держави, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з адміністративно-господарською діяльністю, строком на 2 (два) роки.

Запобіжний захід ОСОБА_2 до набрання вироком законної сили залишити попередній – особисте зобов’язання.


Вирок суду може бути оскаржений до апеляційного суду Дніпропетровської області через Центрально-Міський районний суд шляхом подачі протягом тридцяти днів з дня його проголошення апеляційної скарги.


Згідно ст. 376 ч.6 Кримінального процесуального кодексу України учасники судового провадження мають право отримати в суді копію вироку.


Головуючий - суддя Н.О.Чумак


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація