Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #53786182

Справа № 591/264/16-к

Провадження № 1-кс/591/497/16

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

19лютого 2016 року м. Суми

Слідчий суддя Зарічного районного суду м. Суми Янголь Є.В., за участю секретаря Молошної І.С., слідчого Приходченко С.В., представників ТОВ "АВІА СНАБ СЕРВІС" ОСОБА_1, ОСОБА_2, розглянувши клопотання слідчого СУ ГУНП в Сумській області капітан поліції Приходченко Сергій Володимирович про тимчасовий доступ до документів,

в с т а н о в и в:

Слідчий СУ ГУНП в Сумській області капітан поліції Приходченко Сергій Володимирович звернувся до суду із клопотанням, погодженим з прокурором, про надання у кримінальному провадженні за № 12016200000000013 від 19.01.2016, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України, тимчасового доступу з правом вилучення документів, які перебувають у володінні ТОВ «АВІА СНАБ СЕРВІС».

Клопотання слідчий мотивує тим, що ним проводиться досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні. Для належного виконання вимог ст. ст. 9, 25, 91 КПК України щодо всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, встановлення події кримінального правопорушення та винної особи, слідчий просить надати тимчасовий доступ до зазначених вище документів.

Відповідно до ч.1 ст.107 КПК України, оскільки учасниками процесу не заявлено клопотань про фіксування судового процесу за допомогою технічних засобів, суд вирішив провести судове засідання без фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження.

Слідчий в судовому засіданні клопотання підтримав.

Представники ТОВ "АВІА СНАБ СЕРВІС" в судовому засіданні просили відмовити в задоволенні клопотання, в зв'язку з його необгрунтованістю, оскільки можуть надати інформацію без застосування заходів забезпечення кримінального провадження.

Розглянувши клопотання слідчого, заслухавши пояснення слідчого та представників ТОВ «АВІА СНАБ СЕРВІС", дослідивши матеріали справи, суд вважає, що клопотання підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

Встановлено, що слідчим проводиться досудове розслідування кримінального провадження за № 12016200000000013 від 19.01.2016, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України.

Зазначені у клопотанні документи, які перебувають у володінні ТОВ «АВІА СНАБ СЕРВІС» самі по собі та в сукупності з іншими речами і документами мають значення для встановлення обставин кримінального провадження.

З метою повного, всестороннього та об'єктивного досудового розслідування, а також встановлення істини у справі, наявності або відсутності складу злочину, встановлення осіб, причетних до його вчинення, суд вважає, що документи, до яких слідчий просить надати доступ згідно клопотання, мають доказове значення і можуть слугувати доказом по справі, тому в частині надання тимчасового доступу до зазначених документів, клопотання підлягає задоволенню за період з 2013 по 2015 роки.

В частині надання інформації про рух коштів за 2012 рік клопотання задоволенню не підлягає, оскільки слідчим не доведено, що надання інформації за вказаний період має значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні.

Досягнення мети отримання доступу до зазначених у клопотанні документів обумовлює необхідність вилучення їх оригіналів.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 131-132, 159-163 КПК України,

п о с т а н о в и в:

Клопотання задовольнити частково.

Надати тимчасовий доступ з можливістю вилучення слідчим слідчої групи у кримінальному провадженні №12016200000000013 слідчому СУ ГУНП в Сумській області Приходченку Сергію Володимировичу, старшому слідчому СУ ГУНП в Сумській області Ліфіренку Ігорю Михайловичу, слідчому СУ ГУНП в Сумській області Лавренку Сергію Олеговичу, старшому слідчому в ОВС СУ ГУНП в Сумській області Лимаренку Олександру Володимировичу, слідчому СУ ГУНП в Сумській області Науменку Олександру Юрійовичу до оригіналів документів як у паперовому та в електронному вигляді за наявності, що перебувають у володінні ТОВ «АВІА СНАБ СЕРВІС» (код 37826186), зареєстрованому за адресою: 04123, м.Київ, вул.Бестужева, буд. 36А, а саме: договорів з ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», починаючи з 2013 року, додатків до них, товарно-транспортних накладних, актів приймання передачі та інших документів, складених на виконання зазначених договорів.

В іншій частині відмовити а необгрунтованістю.

Встановити строк дії ухвали в 30 днів з дня її постановлення.

Контроль за виконанням ухвали покласти на слідчого СУ ГУНП України в Сумській області Приходченко С.В.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Є.В. Янголь

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація