Судове рішення #53739028
2а-6442/11/1370

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  

79018,  м.Львів, вул.Чоловського,2


У Х В А Л А

 22 червня 2011 р. р.                                                                                 № 2а-6442/11/1370  


       Суддя Львівського окружного адміністративного суду  Журомська Майя Вікторівна, розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Львові клопотання відповідача у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю (далі ТзОВ) «Торгова компанія «Аура-Флекс» до Державної податкової інспекції (далі ДПІ) у Шевченківському районі м.Львова про скасування податкового повідомлення-рішення,


встановив:


ТзОВ «Торгова компанія «Аура-Флекс»звернулося в суд з вищезазначеним адміністративним позовом до ДПІ в Шевченківському районі м.Львова та просить, з підстав наведених у ньому, визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення.

ДПІ в Шевченківському районі м.Львова до початку судового розгляду, в попередньому судовому засіданні,  заявило клопотання про колегіальний розгляд справи.

Розглянувши дане клопотання, суд прийшов до переконання, що таке підлягає до задоволення, так як позивачем оспорюються дії суб'єкта владних повноважень щодо протиправного прийняття податкового повідомлення-рішення, та згідно з ч.2 ст.24 КАС України у разі складності справи розгляд її проводиться колегією суддів.

За таких обставин суд вважає, що розгляд справи слід відкласти для формування колегії суддів, яка буде її розглядати.

Керуючись ст.ст.24, 128, 160,165  Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -


ухвалив:


Відкласти розгляд справи на 12.07.2011 року о 15 год. 10 хв.

Справу № 2а-6442/11/1370 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю  «Торгова компанія «Аура-Флекс» до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Львова про скасування податкового повідомлення-рішення  розглядати колегією суддів.

Копію ухвали направити сторонам.

       Ухвала набирає законної сили негайно після постановлення та оскарженню не підлягає.


         Суддя                                                                                          Журомська М.В.

З оригіналом згідно

         Суддя                                                                                                      Журомська М.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація