Судове рішення #5367891

Справа № 3-1128 / 09  

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

13 липня  2009  р. Суддя Дубенського міськрайонного суду  Рівненської області Бобер К.Ф.

розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м.Дубно та Дубенського району  в Рівненській області

про притягнення до адміністративної відповідальності  ОСОБА_1 – ІНФОРМАЦІЯ_1,   жит. ІНФОРМАЦІЯ_2, головний інженер філії Дубенська ДЕД

    Роз”яснено ст.268 КУАП

   

    за ст. 188-28  КУап

в с т а н о в и в:

В провадження Дубенського міськрайонного суду надійшли адміністративні матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності головного інженера філії Дубенська ДЕД ОСОБА_1 за ст. 188-28 КУАП, яка передбачає відповідальність за невиконання законних вимог посадових осіб ДАІ щодо правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху.

З матеріалів справи вбачається, що 14.04. 2009 року інспектором ОДР ВДАІ м.Дубно винесено припис Дубенській ДЕД щодо погодження в ДАІ схеми нанесення дорожної розмітки на а/д Доманово-Ковель-Чернівці та виправлення дорожньої розмітки в місцях де вона нанесена з неправильним застосуванням.

Оскільки у наданий термін заходи приписані до виконання виконані не були, відносно головного інженера філії ДЕД було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 188-28 КУАП  серія АЕ  № 413465 від 23.06.2009 р.

В суді  ОСОБА_1  свою винуватість визнав, дав відповідні пояснення. Крім того його  винуватість у скоєнні правопорушення повністю підтверджується матеріалами адміністративної справи, зокрема актом обстеження дорожніх умов від 23.06.2009 р. Таким чином, суд проходить до висновку, що правопорушення мало місце, скоїв його ОСОБА_1  

Обираючи адміністративне стягнення, суд враховує пом”якшуючу вину обставину - щире каяття порушника. Обтяжуючих обставин судом не вбачається.

    Керуючись : ст.ст.188-28, 283-284 КУап

П О С Т А Н О В И В:

    ОСОБА_1  визнати винуватим у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 188-28 КУАП та   притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу  в сумі  255 (двісті п»ятдесят п»ять) грн. в прибуток держави.

       

На постанову може бути подано скаргу протягом десяти днів з дня її винесення через Дубенський міськрайонний суд Рівненської області.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація