Копія
Справа №3-16/2007р.
Постанова
Іменем України
19 січня 2007 року
Суддя Чернівецького районного суду Вінницької області Л.П.Цимбалюк
Розглянувши матеріали, які надійшли від 5-го МРВ ДАІ м. Могилів-Подільський про
притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, непрацюючого за вчинення адміністративного правопорушення, що передбачене ст.130 ч.1
КУпАП,-
встановив:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення НОМЕР_1, о 23 год. 45 хв. на автодорозі Немирів - Могилів - Подільський Вінницької області водій ОСОБА_1 керував автомобілем В-21011, д/н НОМЕР_2 в стані алкогольного сп'яніння. Огляд водія для визначення стану алкогольного сп'яніння проводився за допомогою трубки " Контроль тверезості", індикатор якої змінив колір з жовтого на зелений.
Беручи до уваги те, що з дня вчинення правопорушення пройшло більше двох місяців, впродовж яких можливе притягнення до адміністративної відповідальності, суд вважає необхідним провадження по справі закрити, в зв'язку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків притягнення до адміністративної відповідальності, передбачених ст. 38 КУпАП.
ПОСТАНОВИВ:
Провадження по справі за ст.130 ч.1 КУпАП відносно ОСОБА_1 закрити. Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.