Судове рішення #536257
Справа № 3-370\2007

Справа    3-370\2007

 

Дніпровський районний суд м.Херсона, 73000, м.Херсон, вул. Дзержинського 11-а

ПОСТАНОВА

31.01.2007     Дніпровський     районний     суд     м.Херсона     у     складі

головуючого  судді                                                                                    Іванищука  А.А.

при   секретарі                                                                                                           Семенко   А.В.

розглянувши матеріали, направлені ВДАЇ УМВС України в Херсонській області, про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 124 ч.1  КУпАП,   відносно:

ОСОБА_1,   ІНФОРМАЦІЯ_1,

уродж. м.Херсона,     непрацюючого, ідентифікаційний  номер  невідомо,   який  мешкає  за адресою:                                                              АДРЕСА_1,   -

ВСТАНОВИВ:

14.12.2006р. о 07год. 40хв., керуючи транспортним засобом ВАЗ-21150 д/н НОМЕР_1 в м.Херсоні по вул.40 років Жовтня, перед зміною напрямку руху і перестроюванням з правого ряду в заїзний карман зупинки загального транспорту, не переконався в безпечності, не пропустив автобус «Богдан» д/н НОМЕР_2 під керуванням ОСОБА_2, який почав рух прямолінійно по заїзному карману, внаслідок чого відбулось зіткнення вказаних транспортних засобів,   чим  порушив  п.п.10.1,10.З,17.4     ПДР  України.

В судовому засіданні провину визнав в повному обсязі, яка також підтверджується матеріалами адміністративної справи, відповідальність  за  яку  передбачається  КУпАП.

Керуючись  ст.ст.   124  ч.1,   221  КУпАП,   суддя  -

ПОСТАНОВИВ:

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення  у  виді  штрафу  в  розмірі  17,00грн.

Постанова оскарженню не підлягає та набирає чинності з моменту  винесення.

Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці з моменту  вступу  в  законну  силу.   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація