Справа № 3 – 461/09
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02 липня 2009 року Суддя Широківського районного суду Дніпропетровської області Ліснецький І.В., розглянув в присутності особи яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли до канцелярії суду від Широківського РВ ГУ МВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований в ІНФОРМАЦІЯ_4, не працює, українець, гр-н України у здійсненні правопорушення передбаченого ст. 173-2 ч. 1 КпАП України, положення ст. 268 КпАП України роз*яснено, при цьому клопотань не надійшло, -
В С Т А Н О В И В:
18 червня 2009 року о 21.00 год. гр-н ОСОБА_1 перебуваючи на полі неподалік с. Новоукраїнка Широківського району Дніпропетровської області таємно, з корисливих намірів, скоїв крадіжку 20 літрів дизельного палива з трактору ЮМЗ – 6 номерний знак НОМЕР_1, що належить ТОВ “Дружба-Плюс”, завдавши матеріального збитку на суму 89 грн. 60 коп.
ОСОБА_1 вину визнав.
Відповідальність за дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки передбачено ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
З урахуванням скоєного, ступіня вини, особи правопорушника, сімейного та майнового стану, ст. ст. 34, 35 КпАП України вважаю за можливе обрати адміністративне стягнення, відповідно до ст. 51 КпАП України, у вигляді штрафу.
Керуючись ст. ст. 51, 284 ч. 1 п. 1 КпАП України, -
П О С Т А Н О В И В:
Визнати гр. ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 51 КпАП України та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 255 /двісті п'ятдесят п'ять/ грн. в рахунок держави.
Постанова може бути оскаржена в 10-денний термін з дня її проголошення.
Суддя І.В. Ліснецький