Справа № 2-476 / 07 ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ іменем України 31 січня 2007 року
Новокаховський міський суд Херсонської області в складі: головуючого судді: Бойко М.Є. при секретарі: Тарасенко Т.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Нова Каховка цивільну справу за позовом Новокаховського комунального підприємства "Міський водоканал" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по оплаті послуг за водопостачання та водовідведення, -
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачки про стягнення заборгованості по оплаті послуг за водопостачання та водовідведення в сумі 1041, 28 грн., посилаючись на те, що позивач надає відповідачці зазначені послуги, проте вартість послуг відповідачка не сплачує.
В судовому засіданні представник позивача змінив позовні вимоги та просив суд стягнути з відповідачки на користь КП „Міський водоканал" заборгованість по оплаті послуг за водопостачання та водовідведення за період три річного строку позовної давності, в розмірі 123, 73 грн.
Відповідачка в судове засідання не з'явилась з невідомих суду причин, хоча про день, час та місце розгляду справи була повідомлена належним чином, про причини неявки суд не повідомила. Зі згоди представника позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.
Заслухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню в сумі 123, 73 грн.
Так, судом встановлено, що відповідачка прописана та проживає в АДРЕСА_1 і являється абонентам КП "Міський водоканал", який надає їй послуги з водопостачання та водовідведення.
Згідно з ст.ст. 67, 68 ЖК України відповідачка зобов'язана своєчасно сплачувати надані позивачем послуги, проте свій обов'язок не виконує, несвоєчасно та не в повному обсязі вносять плату за водопостачання та водовідведення.
З наданого суду розрахунку вбачається, що заборгованість відповідачки по оплаті зазначених послуг складає 123, 73 грн.
Оскільки добровільно відповідачка заборгованість не сплачує, тому зазначена сума боргу підлягає стягненню з неї в примусовому порядку.
Таким чином, позов підлягає задоволенню.
На підставі ст.ст. 67, 68 ЖК України; п.п. 10, 23, 32 Правил надання населенню послуг з водопостачання та водовідведення", затверджених Постановою КМУ від 30.12.1997 року № 1497; керуючись ст.ст. 10,11, 60,209, 212-216,223 ЦПК України, суд -
вирішив:
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Новокаховського комунального підприємства "Міський водоканал" заборгованість по оплаті послуг за водопостачання та водовідведення в розмірі 123, 73 грн., та витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн., а всього - 153, 73 грн..
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір на користь держави в розмірі 51 грн..
Заочне рішення може бути переглянуте Новокаховським міським судом за письмовою заявою відповідачів, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Херсонської області через Новокаховський міський суд.
Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення
строків залишаються без розгляду, якщо Апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала,
не знайде підстав для поновлення строку.
Суддя М-Є- Бойко