Справа № 22-ц - 5776/2006 p. Головуючий 1 інст.-Смірнов О.С.
Категорія : право власності Доповідач - Цвірюк В.О.
УХВАЛА
17 листопада 2006 року м. Харкова
Судова колегія судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області в складі:
головуючого-судді - Крилової Т.Г.,
суддів - Цвірюка В.О.,
МаміноїО.В.,
заслухавши суддю -доповідача по виконанню вимог ст.. 301 ЦПК України по підготовці апеляційного розгляду справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1на рішення Нововодолазького районного суду Харківської області від 11 вересня 2006 року
по справі за позовом ОСОБА_2до ОСОБА_3, ОСОБА_1, Нововодолазької селищної ради Харківської області про визнання незаконним та скасування свідоцтва на право приватної власності на житловий будинок, про визнання недійсним договору дарування житлового будинку , зобов'язання Нововодолазьке мале комунальне підприємство технічної інвентаризації внесення змін в державний реєстр прав нерухомості ,-
ВСТАНОВИЛА:
При підготовці апеляційного розгляду справи проведені такі дії:
· З'ясовано питання про склад осіб, які беруть участь у справі;
· Визначено характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює;
· З'ясовані обставини , на які посилаються сторони та інші особи, які беруть участь у справі . як на підставу своїх вимог і заперечень;
· З'ясовані, які обставини визнаються чи заперечуються сторонами та іншими особами.
Також проведено інші дії, що пов'язані з забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Додаткових доказів, клопотань про їх витребування чи інших клопотань апеляційна скарга не містить.
Враховуючи, що по справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 підготовчі дії проведено повно, колегія суддів знаходить їх достатніми для закінчення підготовки апеляційного розгляду справи і призначення до розгляду в судовому засіданні.
Керуючись ст. ст. 301, 302 ЦПК України, судова колегія судової палати, -
У ХВАЛИЛА:
Закінчити підготовку апеляційного розгляду справи за позовом ОСОБА_2до ОСОБА_3, ОСОБА_1, Нововодолазької селищної ради Харківської області про визнання незаконним та скасування свідоцтва на право приватної власності на житловий будинок, про визнання недійсним договору дарування житлового будинку , зобов'язання Нововодолазьке мале комунальне підприємство технічної інвентаризації внесення змін в державний реєстр прав нерухомості.
Призначити справу до розгляду апеляційним судом в судовому засіданні в приміщенні апеляційного суду Харківської області на 11-40 год. 28 листопада 2006 року.
У судове засідання викликати учасників процесу.