Справа № 2-601
2007 року
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 січня 2007 року Довгинцівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі:
Головуючого- судді Козлова А.В.,
при секретарі Журбенко О.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Кривому Розі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулася в суд до відповідачки з позовом про розірвання шлюбу. Свій позов обґрунтовує тим, що 20 липня 1996 року він зареєстрував шлюб з відповідачкою, про що Довгинцівським РАГС м. Кривого Рогу зроблений актовий запис НОМЕР_1.
Від спільного життя у них є неповнолітній син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Сімейно-шлюбні відносини сторони припинили в лютому 2005 року. Причиною розірвання шлюбу є постійні сварки, втрата почуття любові та взаємоповаги. Позивач вважає, що його сім'я розпалася остаточно, поновлення її неможливе і просить суд розірвати шлюб.
В судовому засіданні позивач позов підтримав, суду пояснив, що з відповідачкою перебуває в шлюбі, шлюбні відносини припинені в лютому 2005р. З того часу вони не ведуть спільного бюджету та господарства. Його сім'я розпалась остаточно і поновити її неможливо. Просив суд розірвати шлюб між ним та відповідачкою.
В судовому засіданні відповідачка позов визнала. Суду пояснила, що з позивачем шлюбні відносини припинені в лютому 2005р. З того часу вони не ведуть спільного бюджету та господарства. її сім'я розпалась остаточно і поновити її неможливо. Просила суд розірвати шлюб між нею та позивачем.
Вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.
Так у судовому засіданні встановлено, що сторони знаходяться в зареєстрованому шлюбі з 2о липня 1996 р. (а.с.7 - довідка з РАГСу). 02.04. 1997 р. у них народився син ОСОБА_3(а.с.8 - копія свідоцтва про народження дитини), який проживає з матір'ю.
Сім'я фактично розпалась в лютому 200 року. З того часу сторони не підтримують шлюбні стосунки і відновити їх не бажають, не ведуть спільного бюджету та господарства.
Подальше збереження сім'ї неможливе.
Спору про місце проживання неповнолітньої дитини, та про розподіл майна немає.
У відповідності зі ст.ст. 105,110,112 СК України, якщо суд установив, що подальше
спільне життя подружжя і збереження родини неможливо, він приймає рішення про
розірвання шлюбу
За таких обставин суд вважає необхідним шлюб між сторонами розірвати.
На основі викладеного, керуючись ст.ст.105,110,112 СК України, ст.ст. 10,60,212 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 20 липня 1996 р. Довгинцівським відділом РАГСу м. Кривого Рогу за актовим записом НОМЕР_1, розірвати.
Витрати пов'язані з реєстрацією розірвання шлюбу в органах РАГСу покласти на ОСОБА_1 у сумі 17 (сімнадцять) гривень.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення
рішення.
Головуючий: суддя - А. В Козлов