Справа №3-1694 2007 р.
Постанова
06 лютого 2007 р. суддя Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Бардін О.С., розглянувши справу, яка поступила від Довгинцівського РВ КМУ УМВС України у Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1,
ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Кривого Рогу, не працюючого, проживаючого у АДРЕСА_1, зареєстрованого по АДРЕСА_2,
за ст.44 ч.1 КпАП України,
встановив:
04 лютого 2007 р. ОСОБА_1 у невстановленої особи незаконно без мети збуту придбав медичний шприць, що містив наркотичну речовину - опій ацетильований в невеликому розмірі - 0,06 гр., який зберігав при собі та який в нього в той же день о 1330 годині у лісосмузі, що розташована в районі Нікопольського шосе у м. Кривому Розі, був вилучений робітниками міліції.
В суді ОСОБА_1 пояснив, що "ширку" придбав для себе в незнайомої жінки у лісосмузі за 20 гривень.
Вина ОСОБА_1 у скоєні правопорушення, передбаченого ст.44 ч.1 КпАП України, підтверджується матеріалами справи: поясненнями, протоколом огляду, довідкою експерта.
Керуючись ст.ст.283,284 КпАП України,
постановив:
накласти стягнення на ОСОБА_1 за ст.44 ч.1 КпАП України у вигляді адміністративного арешту терміном на 5 (п'ять) діб. Строк покарання рахувати з 06 лютого 2007 р. Вилучену речовину знищити. Постанова оскарженню не підлягає.