Судове рішення #53469663


ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД



У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження


28 квітня 2014 р. Справа № 3886

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Довга О.І., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Виноградівського районного суду Закарпатської області від 21.03.2014р. про повернення адміністративного позову по справі № 299/918/14-а за позовом ОСОБА_1 до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області про визнання дій неправомірними,


ВСТАНОВИВ:


          Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.

          З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Львівським апеляційним адміністративним судом відсутні.


          Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -


У Х В А Л И В:


Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Виноградівського районного суду Закарпатської області від 21.03.2014р. про повернення адміністративного позову по справі № 299/918/14-а за позовом ОСОБА_1 до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області про визнання дій неправомірними.

Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.

Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Львівського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов’язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.


                              

СуддяОСОБА_2












Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація