справа № 1705/3475/2012
(2/1705/1099/2012
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 листопада 2012 року Суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області Тростянчук Г. Г., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення 4 179,81 грн. боргу, -
ВСТАНОВИВ:
ухвалою судді від 29.10.2012 року дана позовна заява була залишена без руху і позивач був зобов'язана на протязі п’яти днів з моменту отримання копії ухвали усунути недоліки вищезазначеної заяви, а саме: зазначити доказ, який підтверджує факт отримання відповідачем кредиту в розмірі 3400 грн..
Всупереч цьому, вимоги, зазначені в ухвалі позивачем не виконані, а тому дана заява вважається неподаною та повертається позивачу.
Керуючись ч.2 ст.121 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення 4 179,81 грн. боргу - вважати неподаною та повернути позивачу.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
На ухвалу може бути подано апеляцію до апеляційного суду Рівненської області протягом 5 днів через Дубенський міськрайонний суд.
Суддя: