Судове рішення #5330191

Справа № 3-1384/09


П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


10 липня 2009 року


Суддя Староміського районного суду м. Вінниці Білоус О.В., розглянувши матеріали, які надійшли зі Староміського РВ ВМУ УМВС України у Вінницькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки Київської області, громадянки України, не працюючої, мешканки АДРЕСА_1

за ст.185 КУпАП, -


В С Т А Н О В И В :


09.07.2009 року о 16 год. 30 хв. в м. Вінниці по вул. Ю. Смірнова, була затримана громадянка ОСОБА_1, яка знаходячись в нетверезому стані висловлювалася нецензурною лайкою, на зауваження працівників міліції про припинення протиправних дій не реагувала, намагалася вчинити бійку з працівниками міліції, хапала за формений одяг, впиралася, чим вчинила злісну непокору законній вимозі працівників міліції при виконанні ними службових обов'язків.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинила правопорушення, передбачене ст. 185 КУпАП.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою винуватість визнала повністю, просила суд суворо її не карати.

Також її винуватість доведена дослідженими в судовому засіданні доказами: протоколом про адміністративне правопорушення серії ВІ 29 №3903 від 09.07.2009 року (а.с.2); рапортами працівників Староміського РВ (а.с.3-4); письмовими поясненнями свідка ОСОБА_2 та самої правопорушниці (а.с.5, 6) та іншими матеріалами справи.

Заслухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши та оцінивши матеріали справи, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь її вини, а також те, що порушниця не працює і не отримує заробітну плату, суддя вважає, доцільним застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.185, 280, 283, 284 КУпАП, -


П О С Т А Н О В И В :


Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.185 КУпАП та застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту строком на 2 (дві) доби.

Постанова судді може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення.



Суддя :




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація