печерський районний суд міста києва
Справа № 3-6401/12
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"06" грудня 2012 р. cуддя Печерського районного суду м. Києва Ісаєвська О.В. відкритому судовому засіданні в м. Києві адміністративний матеріал, який надійшов від начальника ВДАІ з обслуговування адміністративної території Печерського району та автомобільно-технічної інспекції підпорядкованого УДАІ ГУМВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності,
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянство України, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2
за ст. 124 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 порушив правила дорожнього руху України, а саме: 29.07.2012 року о 06:45 год. в м. Києві керував автомобілем марки «Фольксваген Поло» державний реєстраційний знак НОМЕР_1 та порушив п. 13.1 Правил дорожнього руху України, а саме: перед перестроюванням не вибрав безпечного інтервалу в результаті чого сталося зіткнення з автомобілем марки «ВАЗ-2105», державний реєстраційний номерний знак НОМЕР_2, водій ОСОБА_2
Відповідальність за вказане адміністративне правопорушення передбачена ст. 124 КУпАП.
Згідно ст. 9 КпАП України адміністративним правопорушенням визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Винуватість у скоєні правопорушення повністю підтверджується зібраними по справі доказами, а саме протоколом про адміністративне правопорушення від 29.07.2012 року, поясненнями учасників ДТП та схемою дорожньо-транспортної пригоди.
Відповідно до ч. 1 ст. 38 КУпАП справи про адміністративне правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніше, як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – не пізніше як через три місяці з дня його виявлення.
Згідно п. 7 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Враховуючи, що строк притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 закінчився, провадження по справі підлягає закриттю.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 38 п.7 247 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ :
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєному правопорушенні та провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 124КУпАП закрити за закінченням на момент розгляду справи строків притягнення до адміністративної відповідальності.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником потерпілим його законним представником або на неї може бути внесено протест прокурора, протягом 10 днів з дня винесення постанови і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту.
Апеляційна скарга, протест прокурора подається до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.
Суддя: ОСОБА_3