Судове рішення #530682
Справа № 2-678/07

Справа № 2-678/07

 

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

12 січня 2007 року Київський районний суд м. Донецька в складі:

головуючого - судді Шликова С.П.,

при секретарі - Клюєвій А.А.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду із позовом до відповідача про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що сторони перебувають у шлюбі зареєстрованому відділом реєстрації актів цивільного стану Київського районного управління юстиції м. Донецька з 17 липня 2004 року (актовий запис НОМЕР_1), від шлюбу мають неповнолітню дитину - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1. Позивач просив розірвати шлюб з відповідачем, посилаючись на те, що шлюбні стосунки між ними припинені у 2006 році, у зв'язку з психологичною несумісністю, в наслідок чого між ними втрачено почуття взаєморозуміння та поваги один до одного, подальше спільне проживання суперечить його інтересам та інтересам їхньої неповнолітньої дитини, подальше збереження шлюбу суперечило б моральним засадам суспільства. Тому він вважає, що примирення між ними неможливе, строку для примирення просив не надавати.

Відповідач позов визнав у повному обсязі, не заперечував проти розірвання шлюбу.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Суд встановив, що сторони перебувають у шлюбі, зареєстрованому відділом реєстрації актів цивільного стану Київського районного управління юстиції м. Донецька з 17 липня 2004 року актовий запис НОМЕР_1, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу (а.с. 4), але в цей час їх сім'я розпалася остаточно, поновити її неможливо, тому що позивач категорично відмовляється перебувати у шлюбі з відповідачем, і подальше збереження шлюбу суперечило б моральним засадам суспільства, інтересам позивача та порушувало б права і свободи подружжя, гарантовані ч.1 ст.51 Конституції України, тому суд вважає за необхідне задовольнити позов про розірвання шлюбу.

Враховуючи майновий стан кожного з подружжя, їх винність у розпаді сім'ї, суд вважає необхідним покласти судові витрати на відповідача.

На підставі ч. 1 ст. 51 Конституції України, ст.ст. 110 ч. 1, 112 ч.1, 2 СК України, керуючись ст.ст. 10, 11,60, 130, 212,213,214, 215,174 ЦПК України, -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 Петровича до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу -задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований відділом реєстрації актів цивільного стану Київського районного управління юстиції м. Донецька з 17 липня 2004 року актовий запис НОМЕР_1.

При видачі свідоцтв про розірвання шлюбу стягнути судові витрати з ОСОБА_1  17 (сімнадцять) гривень, ОСОБА_2 від судових витрат звільнити.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано до Апеляційного суду Донецької

області через Київський районний суд м. Донецька протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційну скаргу на рішення може бути подано до Апеляційного суду Донецької області через Київський

районний суд м. Донецька протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційну скаргу може бути подано без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження протягом

десяти днів з дня проголошення рішення                                                                                           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація