Справа № 2-о-160/10
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 жовтня 2010 р. Дубенський міськрайонний суд Рівненської області в особі судді Бобер К.Ф. розглянувши матеріали позовної заяви
ОСОБА_1 до Дубенської міської ради, з участю третьої особи
ОСОБА_2 про встановлення факту , що має юридичне значення та про визначення додаткового
строку для прийняття спадщини
встановив:
До Дубенського міськрайонного суду надійшла цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Дубенської міської ради, з участю третьої особи ОСОБА_2 про встановлення факту , що має юридичне значення та про визначення додаткового строку для прийняття спадщини.
Судом встановлені наступні підстави для залишення без розгляду даної позовної
заяви.
Так, відповідно до ст. 256 ЦПК України, справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, розглядаються в порядку окремого провадження, що являється видом непозовного цивільного судочинства. ОСОБА_1 виклав свої вимоги у формі позовної заяви, з зазначенням відповідача, що не передбачене окремим провадженням. Разом з тим у тій же позовній заяві ставить вимоги про визначення додаткового строку на прийняття спадщини, які повинні розглядатися в порядку позовного провадження. Таким чином, в одній позовній заяві об»єднано вимоги які розглядаються судом в різних видах провадження.
Відповідно до ч.б ст. 235 ЦПК України, якщо під час розгляду справи у порядку окремого провадження виникає спір про право, який вирішується в порядку позовного провадження, суд залишає заяву без розгляду і роз»яснює заінтересованим особам, що вони мають право подати позов на загальних підставах.
Керуючись ст. 235 п.6 ЦПК України суд
УХВАЛИВ :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Дубенської міської ради, з участю третьої особи ОСОБА_2 про встановлення факту , що має юридичне значення та про визначення додаткового строку для прийняття спадщини - залишити без розгляду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга подається апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.
Суддя: