Судове рішення #53019474


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 листопада 2010 року смт. Нова Водолага

Нововодолазький районний суд Харківської області у складі:

Головуючого судді О.С. Смірнова

при секретарі Івановій Т.В.

розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до інспектора ДПС Лубенської роти ст. лейтенанта міліції ОСОБА_2 про оскарження дій суб'єкта владних повноважень у справі про притягнення до адміністративної відповідальності.


ВСТАНОВИВ:

В Нововодолазький районний суд Харківської області звернувся ОСОБА_1 до інспектора ДПС Лубенської роти ст. лейтенанта міліції ОСОБА_2 про оскарження дій суб'єкта владних повноважень у справі про притягнення до адміністративної відповідальності.

Позивач у судове засідання на 27.08.2010 року не з’явився, про час і місце судового засідання був повідомлений належним чином, про причинку нез’явлення до суду не повідомив.

27 серпня 2010 року позивач у судове засідання знов не з’явився про час і місце судового засідання був повідомлений належним чином, про причинку нез’явлення до суду не повідомив, заяви про розгляд справи у його відсутності не надано. 14 вересня 2010 року знов у судове засідання не з’явився, причину неявки суду не повідомив.

Відповідач у судове засідання також не з’являвся, про час і місце судового засідання був повідомлений належним чином.

Таким чином, в силу ч.2 ст. 40 ЦПК України, суд визнає, що позивач повторно не з’явився до суду без поважних причин.

Відповідно до вимог ч.1 п.4 ст. 155 КАС України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

Керуючись ч.1 п.4 ст. 155 КАС України.

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до інспектора ДПС Лубенської роти ст. лейтенанта міліції ОСОБА_2 про оскарження дій суб'єкта владних повноважень у справі про притягнення до адміністративної відповідальності - залишити без розгляду.

Роз’яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції, або в порядку ч. 4 ст. 186 КАС України.

Суддя -


  • Номер: 2-а-102/10
  • Опис: Про визнання протиправною бездіяльності УПФУ та зобов’язання здійснити нарахування та виплату доплати до пенсії як дитині війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-102/10
  • Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області 
  • Суддя: Смірнов О.С.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.09.2010
  • Дата етапу: 04.10.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація