Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #52967890

Справа № 591/264/16-к

Провадження № 1-кс/591/278/16

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

22 січня 2016 року слідчий суддя Зарічного районного суду м. Суми Міліціанов Р.В., за участю секретаря - Бузової Т.І., слідчого - Приходченко С.В., розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Суми клопотання слідчого СУ ГУНП в Сумській області Приходченко С.В.у кримінальному провадженні №12016200000000013 про надання дозволу на проведення інвентаризації державного підприємства «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий звернувся з погодженим прокурором клопотанням, в якому просить надати дозвіл на проведення на ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», який знаходиться за адресою: 41600, Сумська область, м. Конотоп, вул. Рябошапка, 25, інвентаризації вертольотів, які знаходяться у них на зберіганні з зазначенням їх комплектності.

Відповідно до ч.1 ст.107 КПК України, оскільки слідчим не заявлено клопотань про фіксування судового процесу за допомогою технічних засобів, суд вирішив провести судове засідання без фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження.

Слідчий в судовому засіданні клопотання підтримав, просив його задовольнити.

Слідчий суддя, дослідивши копії матеріалів кримінального провадження №12016200000000013, вивчивши матеріали справи, дійшов наступного висновку.

Судом встановлено, що до ЄРДР внесено відомості за фактом зловживання службовими особами ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», своїм службовим становищем, починаючи з 2013 року, діючи в інтересах третіх осіб, необґрунтовано завищували ціни за ремонт вертольотів, також керівництво ДП «Авікон» сприяло призначенню на відповідні керівні посади своїх родичів та довірених осіб, завдяки яким використовувались тіньові схеми закупівель товарно-матеріальних цінностей. В результаті вчинення вказаних дій, державі завдано збитків в особливо великих розмірах.

Також встановлено, що за період перебування у складі керівництва ДП «КАЗ «Авіакон» ОСОБА_2 сприяв призначенню на відповідні керівні посади своїх родичів та довірених осіб, завдяки яким використовувались тіньові схеми закупівель товарно-матеріальних цінностей. При цьому застосовувалось практика 100% попередньої оплати, в тому числі підприємствам з ознаками «фіктивності» ТОВ «Кросс Авіа» (код 37101750), ТОВ «Авіа снаб сервіс» (37826186) та ТОВ «Трейд АГ» (код 39123252). За 2015 рік на рахунки вказаних підприємств перераховано понад 75 млн. грн.

Положення КПК України не відносять до компетенції слідчого судді вирішення питання щодо надання дозволу на проведення інвентаризації, ст.131 КПК України не передбачає такого заходу кримінального провадження.

Положення ст.11 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» не передбачають, що питання проведення інвентаризації слід розглядати за правилами КПК України.

Виходячи з викладеного, клопотання слідчого не підлягає задоволенню.

Керуючись Положенням про інвентаризацію актів та зобов'язань, затв. Наказом МінФін України, ст. 131 КПК України, слідчий суддя, -


УХВАЛИВ:

В задоволенні клопотання слідчого СУ ГУНП в Сумській області Приходченко С.В.у кримінальному провадженні № 12016200000000013 про надання дозволу на проведення інвентаризації на державному підприємстві «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» - відмовити за необґрунтованістю.

Ухвала набирає чинності з моменту її проголошення, оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого судового засідання.


Слідчий суддя Р.В. Міліціанов


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація