УКРАЇНА
П О С Т А Н О В А Справа №3-493/09
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 червня 2009 року Суддя Царичанського районного суду
Дніпропетровської області ОСОБА_1, розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого
мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2
Царичанського району Дніпропетровської області,
притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП
15.05.2009
за ч.1 ст. 44 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
15 травня 2009 року по вул.. Зотова в с. Могилів був затриманий громадянин ОСОБА_2 , який зберігав при собі 0,54 г. небезпечного наркотичного засобу канабіс ( маріхуана) висушений для власних потреб без мети збуту.
Своїми діями ОСОБА_2 вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.44 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_2 вину в скоєному правопорушенні визнав.
Приймаючи до уваги обставини справи, дані про особу правопорушника, те що гр. ОСОБА_2 притягувався до адміністративної відповідальності на нього повинно бути накладено стягнення у виді адміністративного арешту.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 23, 32, 173, 283-284 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 притягнути до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст.44 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді адміністративного арешту на строк 5 діб, починаючи з 14 год. 20 хв. 05 червня 2009 року.
Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: В.І. Ритов