Судове рішення #5291715

Справа № 3-694

2009 рік

П О С Т А Н О В А

                                                                                                                         

06 липня 2009 року                                                                                          м. Миколаїв

         Суддя Миколаївського районного суду Львівської області Береза В.І. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з АОТ Миколаївського району та АТІ у Львівській області про притянення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2  

за  ч. 1  ст. 130 КУпАП

В С Т А Н О В И В:

          23.06.2009 року о 09.00 год.  ОСОБА_1 на 578 км а/д Київ-Чоп, керував автомобілем НОМЕР_1, з явними ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження медичного освідчення на стан алкогольного сп’яніння ухилився (категорично відмовився),  чим порушив п.2.5 ПДР України.

         Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується  протоколом про адміністративне правопорушення, серія АД, № 0762537 та іншими матеріалами адміністративної справи.

             Вивчивши матеріали справи, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

        Враховуючи особу правопорушника, характер та обставини вчиненого, вважаю, що до нього слід застосувати адміністративне стягнення у виді громадських робіт.

             Виходячи з наведеного, керуючись ст.ст.283,284 КУпАП, суддя

П О С Т А Н О В И В :

 

              ОСОБА_1   визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого  ч. 1 ст. 130 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді 40 (сорок) годин громадських робіт.

        Постанову можна оскаржити через районний суд до апеляційного суду Львівської області протягом десяти  днів з дня її винесення.

                          Суддя:                                                            Береза  В.І.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація