Судове рішення #52837494

Справа №: 700/3602/15-п


Провадження № 3/700/659/15

П О С Т А Н О В А

15 червня 2010 року Суддя Лисянського районного суду Черкаської області Борисенко П.І.

розглянувши матеріали, які надійшли від ДПІ в Лисянському районі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительку смт. Лисянка, вул. Ворошилова, 31, Черкаської області, працюючу продавцем, раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, за ч. 1 ст. 155-1 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”,

ВСТАНОВИВ:

26.04.2010 року при перевірці магазину «Авоська» в смт. Лисянкапо вул. Ворошилова, де здійснює діяльність п/п ОСОБА_2, перевіркою готівкових коштів встановлено, що на час перевірки рахується 288 грн. 34 коп., а згідно денного звіту РРО повинно рахуватися 56 грн. 50 коп. Невідповідність склала 232 грн. 84 коп.

ОСОБА_1 в судове засідання не з’явилася, але в матеріалах справи достатньо доказів, які доводять її вину в скоєнні адміністративного правопорушення.

Керуючись ч. 1 ст. 155-1 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”,


ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 оштрафувати на 34 гривні в доход держави.

На постанову може бути подано апеляцію протягом десяти днів з дня її винесення.

Строк пред’явлення постанови до виконання – три місяці.



Суддя -




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація