Справа № 2-2525
2009р.
ЗАОЧНЕ
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 травня 2009р. Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області у складі:
головуючого – судді Ніколової І.С.
при секретарі – Бєлінськой А.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Мелітополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, третя особа - ВГІРФО Мелітопольського МВ УМВС України в Запорізькій області, -
ВСТАНОВИВ:
Позивачі зазначили, що є власниками квартири АДРЕСА_1.
Зареєстрованим у цьому будинку з 1998р. є відповідач, який після розірвання шлюбу з позивачем ОСОБА_2 в листопаді 2009р. там не мешкає, вивіз звідти всі свої речі, та без поважних причин більше 6 місяців не проживає, на теперішній час його місцеперебування невідоме.
Просять визнати відповідача таким, що втратив право користування квартирою №8 будинком №4 по вул.Сєдовцев в м. Мелітополі, оскільки він з листопада 2007 року дотепер, тобто більше 6 місяців, без поважної причини там не проживає.
Відповідач в судове засідання не з’явився, про дату та час слухання справи сповіщений належним чином, про причини неявки суду не повідомив, заяви про розгляд справи в його відсутність не подавав. Зі згоди представника позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.
Представник ВГІРФО Мелітопольського МВ УМВС України в Запорізькій області заявою просить вирішити позов на розсуд суду, з прийнятим рішенням згоден.
Вислухавши пояснення позивачів, свідків, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.
Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
Згідно копій правовстановлюючих документів, доданих до позову, власниками квартири АДРЕСА_2 є позивачі (а.с.9).
Згідно довідки від 10 грудня 2008р. КП «Житломасив», відповідач прописаний в зазначеній квартирі з 06 березня 1998р.(а.с.10).
Згідно довідки від 09 грудня 2008р. старшої зазначеного будинку ОСОБА_5 (а.с.11), відповідач в цій квартирі не проживає з листопада 2007р.
Зазначене підтвердили свідок ОСОБА_6, сусідка позивачів з 1991р., яка також пояснила, що в листопаді 2007р. на прохання ОСОБА_2 особисто віддавала відповідачу сумку з його носильними речами, оскільки він переїжджав на інше місце мешкання через розлучення з дружиною. Раз на тиждень свідок буває у позивачів вдома, речей відповідача квартирі немає, перешкод в користуванні житловою площею позивачі не чинять, однак він добровільно виїхав з квартири, намірів проживати в ній не виказував.
Зазначене підтвердила допитана в судовому засіданні свідок ОСОБА_7, подруга позивача ОСОБА_2
Таким чином, у судовому засіданні встановлено, що відповідач без поважних причин не проживають в ІНФОРМАЦІЯ_1 більше 6 місяців, та є всі підстави визнати його таким, що втратив право користування житловим приміщенням у зазначеному будинку.
Керуючись ст. 48 Закону України „Про власність”, ст.ст. 10, 11, 209, 212, 214-215, 224-225 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, третя особа - ВГІРФО Мелітопольського МВ УМВС України в Запорізькій області – задовольнити у повному обсязі.
Визнати ОСОБА_4 таким, що втратив право користування житловим приміщенням в квартирі АДРЕСА_2.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду запорізької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Суддя: