Судове рішення #5256893

Номер рядка статистичного звіту - 26

Справа №2-2610/08

ЗАОЧНЕ   РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ       УКРАЇНИ

24 жовтня 2008 року     м. Мукачево

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

в особі: головуючого-судді     Гейруша В.Б.

при секретарі     Царук І.М.

з участю представника позивача Гринихи Т.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Мукачево цивільну справу за позовом Закритого акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» в особі філії «Закарпатське регіональне управління» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,

встановив:

У серпні 2008 року ЗАТ комерційний банк «ПриватБанк» в особі філії «Закарпатське регіональне управління» звернулося до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості в розмірі 10868 грн. 90 коп.,  посилаючись на те,  що 26 лютого 2007 року між ЗАТ КБ «ПриватБанк» в особі філії «Закарпатське регіональне управління» та ОСОБА_2 був укладений кредитний договір,  згідно якого останній отримав кредит в розмірі 3799 грн. 20 коп. і зобов'язався його повернути та сплатити відсотки за користування кредитом.  Однак внаслідок неналежного виконання взятих на себе зобов'язань за відповідачем рахується вищевказана заборгованість.

В судовому засіданні ОСОБА_1 позовні вимоги підтримала повністю,  навівши вищевказані доводи.

Будучи належним чином повідомленим про час та місце розгляду справи в суді,  відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився,  про причину неявки суд не повідомив.

Заслухавши пояснення представника позивача,  дослідивши матеріали справи,  суд приходить до висновку про підставність позову і необхідності його задоволення,  виходячи із слідуючих підстав.

Відповідно кредитного довору №MKXRRX00240004,  укладеного 26 лютого 2007 року,  ОСОБА_2 отримав кредит в розмірі 3799 грн. 20 коп. і зобов'язався повернути зазначену суму та плату за користування кредитом в розмірі 1 % на місяць на суму залишку заборгованості за кредитом.

Із матеріалів справи вбачається,  що загальна сума заборгованості ОСОБА_2 перед ЗАТ комерційний банк «ПриватБанк» в особі філії    «Закарпатське регіональне управління» станом на 30 липня 2008 року складає - 10868 грн. 90 коп. Відповідно до  ст. 525 ЦК України одностроння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається,  якщо інше не   встановлено

договором або законом.

Відповідно до  СТ. 526 ЦК України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу.

Таким чином,  вимоги Закритого акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» в особі філії «Закарпатське регіональне управління» про стягнення з ОСОБА_2 заборгованості за кредитним договором,  є підставними і такими,  що  підлягають задоволенню.

На підставі наведеного,  керуючись  ст.  ст.  10,  60,  212-215,  223,  224-228,  294 ЦПК України,   ст.  ст.  525,  526, 1054 ЦК України,  суд

рішив:

Позов Закритого акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» в особі філії «Закарпатське регіональне управління» задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  мешканця АДРЕСА_1,  в користь Закритого акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк»,  49094,  М. Дніпропетровськ вул. Набережна Перемоги,  буд. 50,  код ЄДРПОУ 14360570,  рах.№ 29092829003111,  МФО 305299,  заборгованість в розмірі 10868 (десять тисяч вісімсот шістдесят вісім) грн. 90 коп. та на рах.№ 64993919400001 - 123 (сто двадцять три) грн. 69 коп. судових витрат,  що були останнім сплачені при подачі позову.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

  • Номер: 22-ц/780/5615/15
  • Опис: Селянко І.В. до відділу містобудування та архітектури Фастівського міськвиконкому про визнання права власності на металевий гараж на фундаменті за набувальною давністю
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-2610/08
  • Суд: Апеляційний суд Київської області
  • Суддя: Гейруш В.Б.
  • Результати справи: позов (заяву, скаргу) задоволено; Ухвалено нове рішення по суті позовних вимог у зв'язку із:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.09.2015
  • Дата етапу: 28.10.2015
  • Номер: 6/569/463/20
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2610/08
  • Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
  • Суддя: Гейруш В.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.10.2020
  • Дата етапу: 13.10.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація