Судове рішення #5256805

Номер рядка статистичного звіту - 23

Справа № 2-2522/08

УХВАЛА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

15 жовтня 2008 року     м. Мукачево

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

в особі: головуючого-судді     Гейруша В.Б.

при секретарі     Царук І.М. ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Мукачево цивільну справу за позовом Мукачівської філії ВАТ по газопостачанню та газифікації «Закарпатгаз» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

встановив:

У серпні 2008 року Мукачівська філія ВАТ по газопостачанню та газифікації «Закарпатгаз» звернулася до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Будучи належним чином повідомленим про час та місце розгляду справи в суді,  представник позивача повторно без поважних причин не з'явився в судове засідання,  про причину неявки суд не повідомив.

За таких обставин та у відповідності до  ст. 207 ч.1 п.3 ЦПК України,  позов Мукачівської філії ВАТ по газопостачанню та газифікації «Закарпатгаз» слід залишити без розгляду.

Керуючись  ст. 207 ч.1 п.3 ЦПК України,  суд

ухвалив:

Позовну заяву Мукачівської філії ВАТ по газопостачанню та газифікації «Закарпатгаз» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості -залишити без розгляду.

На ухвалу може бути подано заяву про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Закарпатської області через цей суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація