Справа №3-17/2007 ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 січня 2007 p. смт.Чутове
Суддя Чутівського районного суду Полтавської області Антонов А.А., розглянувши матеріал, який надійшов від територіальної державної інспекції праці в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 41 ч. 1 КУпАП
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1., уродженця м. Єреван
Республіка Вірменія, вірмена, гр. України, освіта середня, одруженого,
приватного підприємця, жителя АДРЕСА_1
встановив:
30.11.2006 р. проведеної перевіркою було встановлено, що в липні 2006 р. приватний підприємець ОСОБА_1 надав роботу в належному йому кафе ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_2, але трудові відносини з найманим працівником відповідно до вимог законодавства України не оформив, чим скоїв правопорушення, передбачене ст. 41 ч. 1 КУпАП.
В суді ОСОБА_1 вину визнав і пояснив, що ОСОБА_2 дійсно працював в липні 2006 р. в належному йому кафе ІНФОРМАЦІЯ_2 без належного оформлення трудових відносин. Дане порушення допустив в зв'язку з тим, що з 06.07.2006 р. по 04.08.2006 р. знаходився на стаціонарному лікуванні.
Крім визнання вини правопорушником в судовому засіданні, його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 30.11.2006 р. (а.с. 1), актом перевірки НОМЕР_1 та письмовим поясненням від 19.10.2006 р. (а.с. 6).
В діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення, передбаченого ст. 41 ч. 1 КУпАП.
Згідно ст. 38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше, як через два місяці з дня вчинення правопорушення.
У відповідності з п. 7 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Враховуючи те, що адмінправопорушення було вчинене ОСОБА_1 в липні 2006 р. і на момент розгляду справи строк накладення адміністративного стягнення закінчився, керуючись п. 7 ст. 247 КУпАП,-
Постановив:
Справу про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 41 ч.І КУпАП України провадженням в суді закрити.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.
Суддя