ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
справа № 201/9787/13-к
провадження № 1-кс/201/2890/2013
УХВАЛА
16 серпня 2013 року м. Дніпропетровськ
Слідчий суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Башмаков Є.А., розглянувши клопотання слідчого СВ Жовтневого РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області ОСОБА_1, погоджено з прокурором прокуратури Жовтневого району м. Дніпропетровська ОСОБА_2, про тимчасовий доступу до речей та документів,
ВСТАНОВИВ:
16 серпня 2013 року слідчий звернувся до суду з клопотанням погодженим з прокурором про дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів.
В обґрунтування заявленого клопотання слідчий посилався на те, що 02.06.2013 року, приблизно о 00.30, невстановлені особи, які знаходились біля буд. 54 по вул. Наб. Перемоги, відкрито із застосуванням насильства, яке в момент заподіяння не є небезпечним для життя або здоров’я , шляхом нанесення ударів , заволоділи мобільним телефоном “Nokia 1280”, вартістю 50 гривень, чим спричинили ОСОБА_3 матеріальну шкоду.
02 червня 2013 року за даним фактом було розпочато досудове розслідування зареєстроване в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №12013040650003089, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 186 ч. 2 КК України.
На підставі викладеного слідчій для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищезазначеного кримінального правопорушення, просив суд надати тимчасовий доступ до документів, які містять технічну інформацію, яка знаходиться безпосередньо у юридичної особи: Дніпропетровської філії ЗАТ “Київстар” за адресою: м.Дніпропетровськ пр. Гагаріна, 103а, про зв'язок, мобільного телефону марки “Nokia 1280” імеі: 354339042891030, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання в період з 02.06.2013 року до теперішнього часу, а також інформацію нульових з’єднань вказаного абонента, на електронному носії з обов’язковою прив’язкою до місцевості, для встановлення місцезнаходження осіб які скоїли злочин, та вилучення викраденого майна.
Особа у володінні якої перебувають зазначені у клопотанні речі та документи у судове засідання не викликалась на підставі ч.2 ст.163 КПК України, у зв’язку з наявністю загрози зміни або знищення речей чи документів.
Дослідивши за участю слідчого матеріали кримінального провадження №12013040650003089, вважаю клопотання слідчого обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню, оскільки, враховуючи потреби досудового розслідування, дані, викладені у матеріалах кримінального провадження, дають підстави для висновку, що речі та документи про надання тимчасового доступу до яких ставиться питання у клопотанні слідчого мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, у зв’язку з чим застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження є необхідним.
Враховуючи викладене, з метою досягнення дієвості кримінального провадження, керуючись ст. ст. 110, 163– 166, 309, 369– 372 та 395 КПК України, –
УХВАЛИВ:
Дозволити слідчому СВ Жовтневого РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області ОСОБА_1, тимчасовий доступ до документів, які містять технічну інформацію, яка знаходиться безпосередньо у юридичної особи: Дніпропетровської філії ЗАТ “Київстар” за адресою: м.Дніпропетровськ пр. Гагаріна, 103а, про зв'язок, мобільного телефону марки “Nokia 1280” імеі: 354339042891030, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання в період з 02.06.2013 року до теперішнього часу, а також інформацію нульових з’єднань вказаного абонента, на електронному носії з обов’язковою прив’язкою до місцевості, для встановлення місцезнаходження осіб які скоїли злочин, та вилучення викраденого майна.
Строк дії цієї ухвали 20 діб з дня її оголошення. У разі невиконання ухвали слідчий суддя, суд в порядку ст.166 КПК України має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 5 днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя Є.А. Башмаков