Судове рішення #52367532


Рівненський міський суд Рівненської області

м. Рівне, вул. Шкільна, 1, 33028, (0362) 26-59-17


справа № 2а-2548/10 р.


УХВАЛА

Про залишення заяви без розгляду

11 жовтня 2010 року м. Рівне

Рівненський міський суд в складі судді Цвіркуна О.С., при секретарі Власюк О.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ВДАІ м. Рівне про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення від 30.04.2010 року, суд -


ВСТАНОВИВ:


ОСОБА_1 звернувся до ВДАІ м. Рівне з адміністративним позовом про скасування постанови.

Відповідно до п.4 ч.1 ст.155 КАС України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у попереднє судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності .

Судові засідання призначались по даній справі на 28 вересня та 11 жовтня 2010 року однак позивач в судове засідання не з’явився, про дату та час судового засідання повідомлявся належним чином (про що свідчить його підпис в довідковому листі справи), заяви про відкладення справи не подав.

Виходячи з наведеного, керуючись ч. 3 ст. 1 28, п. 4 ч. 1 ст. 155 КАС України,

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до ВДАІ м. Рівне про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення від 30.04.2010 року,- залишити без розгляду, у зв'язку з повторною неявкою позивача.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через Рівненській міський суд Рівненської області шляхом подачі в 5 - ти денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.


Суддя Рівненського міського суду О.С.Цвіркун


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація