Судове рішення #52215830


УХВАЛА

17 січня 2011 року суддя судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Київської області Хопта С.Ф., розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Васильківського міськрайонного суду Київської області від 5 листопада 2010 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, Васильківського сжрайонного бюро технічної інвентаризаці, Гребінківської державної нотаріальної нтори, Гребінківської селищної ради Васильківського району Київської області, про дізнання недійсними та скасування договорів дарування, скасування державної реєстрації договорів, скасування рішення Гребінківської селищної ради,

встановив:

Ухвалою Васильківського міськрайонного суду Київської області від 5 листопада 2010 року позовну заяву залишено без руху та для усунення недоліків надано строк, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

На вказану ухвалу ОСОБА_1 подала апеляційну скаргу.

Стаття 293 ЦПК України містить вичерпний перелік ухвал суду першої інстанції, які можуть бути оскаржені окремо від рішення суду і цією статтею не передбачена можливість оскарження ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Як роз»яснив Пленум Верховного Суду України в абзаці 5 п.4 постанови № 12 від 24 жовтня 2008 року „Про судову практику розгляду цивільних справ в апеляційному порядку” окремо від рішення в апеляційному порядку можуть бути оскаржені ухвали суду першої інстанції, зазначені в статті 293 ЦПК відповідно до буквального змісту кожного із пунктів. Зокрема, підлягає оскарженню ухвала про забезпечення позову, а не про відмову в забезпеченні; про відмову поновити пропущений процесуальний строк, а не про його поновлення; про визнання мирової угоди, а не про відмову в її визнанні тощо. Також можуть бути оскаржені ухвали, зазначені у частині четвертій статті 135, статтях 211 та 397 ЦПК, та ухвали про визнання заяви про перегляд заочного рішення неподаною та повернення її заявникові. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Таким чином, оскільки апеляційну скаргу подано на ухвалу суду, що не підлягає апеляційному оскарженню, то у прийнятті апеляційної скарги ОСОБА_1 слід відмовити.

На підставі викладеного та керуючись ст. 293, ч. З ст. 297 ЦПК України,

ухвалив:

Відмовити у прийнятті апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Васильківського міськрайонного суду Київської області від 5 листопада 2010 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена в касаційному порядку до суду касаційної інстанції протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили.

Суддя Апеляційного суду

Київської області ОСОБА_6


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація