Справа №2-3923-1/06
УХВАЛА
22.01.2007 року
Суддя Солом"янського районного суду м.Києва Скрипка І.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ВАТ "Київський завод зварювального обладнання" про визнання недійсними рішення загальних зборів акціонерів ВАТ "Київський завод зварювального обладнання", -
встановив: Заявник звернувся до суду з позовом до ВАТ "Київський завод зварювального обладнання" про визнання недійсними рішення загальних зборів акціонерів ВАТ "Київський завод зварювального обладнання", в якому просить визнати недійсними рішення загальних зборів акціонерів ВАТ "Київський завод зварювального обладнання" від 01.11.2005 року та 21.04.2006 року про збільшення статутного фонду на суму 350000 грн. шляхом додаткового випуску 1000000 акцій.
28.12.2006 року подана заява була залишена без руху і надано строк для усунення
недоліків до 12.01.2007 року, оскільки заявником не було зазначено точну назву всіх
відповідачів, не назначено реєстратора. підприємства, не конкретизовано та не
обгрунтовано позовні вимоги, нечітко викладено обставини, якими позивач обґрунтовує
свої позовні вимоги, не назначено доказів, що підтверджують кожну обставину,
наявність підстав для звільнення від доказування, розрахунок дольової участі у
статутному фонді ніким не підписаний, відсутні його правові обгрунтування.
Крім цього, заявником не було сплачено в належному розмірі судрвой збір.
Заявнику необхідно було переробити позовну заяву, усунути зазначені недоліки, подати її до суду відповідно до кількості відповідачів і третіх особ, сплатити витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи та подати до суду докази його сплати.
22.01.2007 року заявником було подано до суду заяву про повернення матеріалів
позовної заяви.
Відповідно до п.1 ч.3 ст. 121 ЦПК України позовна заява повертається, коли позивач до відкриття провадження у справі подав заяву про повернення йому позову.
Оскільки провадження у справі не відкрито, заявник звернувся до суду з заявою про повернення йому заяви, позовна заява підлягає поверненню заявнику.
На підставі викладеного, керуючись п.1 ч.3 ст. 121, 293 ЦПК. України, -
ухвалив:
позовну заяву ОСОБА_1 до ВАТ "Київський завод зварювального обладнання" про визнання недійсними рішення загальних зборів акціонерів ВАТ "Київський завод зварювального обладнання" повернути заявнику.
Роз»яснити. заявнику, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва через районний суд.
При цьому заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п»яти днів з дня проголошення ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: