Судове рішення #5216
7/70-38


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ
ОБЛАСТІ


УХВАЛА


Від  "13" червня 2006 р.                                                        по справі  № 7/70-38


За позовом Любомльського об’єднання підприємств ресторанного господарства, м. Любомль

до відповідача: Колективного підприємства "Ковельбуд", м. Ковель

про стягнення 29 206 грн.

          

Суддя          Шум М.С.


З метою надання сторонам часу для підготовки питань, які мають бути роз’яснені судовим експертом в судовому засіданні 05.06.2006р. було оголошено перерву до 12 год. 45 хв. 13.06.2006р.


СУТЬ СПОРУ: позивач – Любомльське об’єднання підприємств ресторанного господарства звернулося в господарський суд Волинської області з позовом про стягнення із колективного підприємства "Ковельбуд" 29 206  грн. завданих збитків у зв’язку з неналежним виконанням будівельно-ремонтних робіт.

Позовні вимоги вмотивовані тим, що колективне підприємство "Ковельбуд" провело ремонтно-будівельні роботи в кафе "Молодіжне" (кафе №2) в м. Любомлі по вул. Незалежності, 22. Під час проведення ремонтно-будівельних робіт відповідачем порушено державні будівельні норми і правила. В підтвердження позовних вимоги позивач посилається на акт від 18.09.2003р., згідно якого виявлено ряд недоліків під час проведення ремонтно-будівельних робіт.

Відповідач у відзиві на позовну заяву пред’явлені позовні вимоги заперечив, мотивуючи тим, що Державними будівельними нормами в Україні (ДБН А.2.2-3-2004) встановлено склад, порядок розроблення, погодження та затвердження проектної документації на нове будівництво і реконструкцію будинків. Проектна документація позивачем на виконання ремонтно-будівельних робіт кафе "Молодіжне" не була розроблена. Крім цього, відповідачем також заперечено акт від 18.09.2003р., оскільки з останнього не вбачається неякість виконання робіт і їх об’єм.

Представники позивача в судовому засіданні заперечили мотиви відповідача.

Відповідно до ст.ст. 41, 79 Господарського процесуального кодексу України, для роз’яснення питань, що виникають при вирішенні господарського спору і потребують спеціальних знань, господарський суд призначає судову експертизу. Господарський суд має право зупинити провадження у справі за своєю ініціативою у випадку призначення судової експертизи.

Враховуючи викладене, суд прийшов до висновку про призначення будівельно-технічної судової експертизи у зв’язку з чим провадження у справі необхідно зупинити до


Керуючись ст. 79 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

ухвалив:


1. Провадження по справі зупинити.

2. Призначити по справі № 7/70-38 будівельно-технічну судову експертизу, проведення якої  доручити Волинському відділенню Львівського науково-дослідному інституту судових експертиз (м. Луцьк, вул. Червоного Хреста, 16). Експертизу проводити в присутності представників Любомльського об’єднання підприємств ресторанного господарства та колективного підприємства "Ковельбуд".

3. На вирішення експерта поставити наступні питання:

- Чи мають недоліки при проведенні ремонтно-будівельних робіт, зазначені в акті б/н від 18.09.2003р. та яка вартість відновлювальних робіт по усуненню недоліків зазначених в акті від 18.09.2003р. по тих об’ємах які вказані в останньому?

Суд попереджає експерта, який безпосередньо проводитиме експертизу, про відповідальність передбачену ст. 384 Кримінального кодексу України за дачу завідомо неправдивого висновку.

4. Витрати за проведення експертизи покласти на позивача по справі - Любомльське об’єднання підприємств ресторанного господарства.

5. Любомльському об’єднанню підприємств ресторанного господарства надати експертній установі всі необхідні первинні документи для проведення експертизи.





Суддя                                                  М.С. Шум

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація