Судове рішення #520827
Справа № 4-3 2007 рік

Справа № 4-3 2007 рік

ПОСТАНОВА

24 січня 2007 р.                                                                                                                 смт.Березанка

Суддя Березанського районного суду Миколаївської області Гапоненко Н.О., розглянувши в присутності прокурора Березанського району Васильчика О.О. подання слідчого СВ Березанського РВ УМВС, погоджене з прокурором Березанського району про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту щодо

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця АДРЕСА_1, українця, громадянина України, не одруженого, утриманців не має, освіта неповна середня, не працюючого, раніше судимого Корабельним р\судом м.Миколаєва 04.01.1999 р. за ст.229-6 ч.2 КК України до 3 років позбавлення волі, 25.12.2001 p.. Корабельним р\судом м.Миколаєва за ч.2 ст.309, ч.1 ст.71 КК України до 2 років 2 міс. п\волі, звільненого з місць позбавлення волі за відбуттям строку покарання 03.01.2004 року, 14.06.2004 року Корабельним р\с м.Миколаєва за ст.396 КК України до З міс. арешту, звільненого з місць відбування покарання 12.10.2004 року за відбуттям строку покарання, мешканця АДРЕСА_2(без реєстрації), обвинуваченого у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.307, ч.2 ст.309, ч.2 ст.315 КК України-

встановила:

4

ОСОБА_1 обвинувачується в тому, що він 13.12.2006 року, знаючи, що гр.ОСОБА_2 є неповнолітнім, запропонував останньому вжити наркотичний засіб -коноплю - шляхом куріння, на що ОСОБА_2 погодився.

Крім того, ОСОБА_1 обвинувачується в тому, що він 15.12.2006 року, незаконно обміняв гр.ОСОБА_2 речовину сіро-зеленого кольору з характерним запахом коноплі, яку гр.ОСОБА_2 добровільно видав працівникам міліції і яка згідно з висновком спеціаліста НДЕКЦ при УМВС України в Миколаївській області НОМЕР_1 має ботанічні ознаки рослини виду коноплі, містить тетрагідроканнабінол і є особливо небезпечною наркотичною речовиною - канабісом, вагою 1.4 грами.

Крім того, ОСОБА_1 обвинувачується в тому, що 15.12.2006 року в ході його особистого обшуку було виявлено та вилучено 10.9 гр. сухої подрібненої речовини рослинного походження зеленого кольору, яка згідно з висновком спеціаліста НДЕКЦ УМВС України в Миколаївській області НОМЕР_1, є особливо небезпечною наркотичною речовиною - канабісом.

За даними фактами СВ Березанського РВ УМВС було порушено кримінальну справу № 06070230 за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.307, ч.2 ст.309, ч.2 ст.315 КК України.

15.01.2007 р. ОСОБА_1 пред»явлено обвинувачення в скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.307, ч.2 ст.309, ч.2 ст.315 КК України.

В поданні слідчий СВ Березанського РВ УМВС просить обрати ОСОБА_1 запобіжний захід в вигляді тримання під вартою , мотивуючи тим , що ним скоєно злочини , які відноситься до категорії тяжких і за який законом передбачене покарання у вигляді позбавлення

 

волі на строк понад трьох років, що ОСОБА_1 не має прописки, раніше був судимий та що, знаходячись на волі, ОСОБА_1 може продовжити свою злочинну діяльність і може скритись від слідства і суду та від виконання процесуальних рішень.

Вивчивши матеріали кримінальної справи, допитавши обвинуваченого ОСОБА_1, заслухавши пояснення слідчого СВ Березанського РВ УМВС, вислухавши думку прокурора, який вважав за необхідне обрати запобіжний захід у вигляді взяття під варту, оскільки обвинувачений раніше судимий за вчинення подібного злочину, обвинувачується у вчиненні тяжкого злочину, враховуючи, що по справі є достатні підстави вважати, що обвинувачений буде намагатися ухилитися від слідства і суду, продовжувати злочинну діяльність, вважаю, що дане подання підлягає задоволенню .

Керуючись ст. ст.148, 155,150, 165- 2 КПК України ,-

постановила:

ОСОБА_1 обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою .

На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Миколаївської області протягом трьох діб со дня її винесення. Подача апеляції не призупиняє виконання постанови.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація