Справа № 226/3226/13-к
У Х В А Л А
про призначення судового розгляду
Кримінальне провадження
№ 1-кп/226/216/2013
14 жовтня 2013 року м. Димитров
Димитровський мiський суд Донецької областi в складi:
головуючого – суддi ОСОБА_1,
при секретарі Трифоновій І.О.,
за участю прокурора Малюги В.В.,
потерпілої ОСОБА_2,
розглянувши обвинувальний акт по кримінальному провадженню за обвинуваченням ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України, -
В С Т А Н О В И В:
02.10.2013 року до Димитровського міського суду Донецької області від прокуратури м. Димитров Донецької області надійшов обвинувальний акт по кримінальному провадженню за обвинуваченням ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України.
Запобіжний захід до обвинуваченого ОСОБА_3 не застосовувався.
Підготовче судове засідання призначено на підставі ухвали суду від 04.10.2013 року.
Прокурором заявлено клопотання щодо розгляду справи у відкритому судовому засіданні у строки, передбачені кримінальним процесуальним законодавством, викликавши до судового засідання обвинуваченого ОСОБА_3, потерпілу ОСОБА_2 та свідків ОСОБА_4, ОСОБА_5
Потерпіла ОСОБА_3 проти заявлених клопотань прокурора заперечень не висловили.
Суд вважає, що клопотання прокурора підлягає задоволенню, оскільки під час підготовчого судового засідання було встановлено відсутність перешкод, передбачених п.п.1-4 ч. 3 ст. 314 КПК України, щодо призначення судового розгляду, підстав для закритого судового засідання та повернення обвинувального акту судом не встановлено, справа підсудна Димитровському міському суду, пояснення заявлених свідків мають значення для кримінального провадження.
Керуючись ст. 128, п. 5 ч. 3 ст. 314, ст. ст. 315, 316, 372 КПК України суд, -
У Х В А Л И В:
Призначити судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням ОСОБА_6 у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України, на 30 жовтня 2013 року о 14.00 годині, одноособово суддею Перекупка І.Г., у відкритому судовому засіданні.
Викликати до судового засідання обвинуваченого ОСОБА_3
Потерпілу ОСОБА_2, мешкаючи за адресою: АДРЕСА_1;
Свідків: ОСОБА_4, мешкаючи за адресою: АДРЕСА_2;
ОСОБА_5, мешкаючи за адресою: АДРЕСА_2;
Копію ухвали направити учасникам судового засідання.
Суддя Димитровського міського суду
Донецької області ОСОБА_1