Справа №: 3-2795/11
Провадження № 3/2107/4748/11
П О С Т А Н О В А
іменем України
08.09.2011 м. Генічеськ
Суддя місцевого суду Генічеського району Херсонської області ОСОБА_1, розглянувши матеріали які надійшли від ДПС смт. Новоолексіївка Херсонської області про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_2; ІНФОРМАЦІЯ_1; не працює; мешкає: м. Генічеськ, вул. 40 років Перемоги, 7/18, за вчинення правопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП України.
ВСТАНОВИВ:
У відношенні гр. ОСОБА_2 було складено протокол, згідно якого він 10.08.2011 року о 05:30 годині, на 498 км а/д Харків-Сімферопіль, передав керування скутером „Сузукі Адресе” гр. ОСОБА_3В, який перебував у стані алкогольного сп'яніння, чим порушив вимоги п.2.9г Правил дорожнього руху України, відповідальність за що передбачена ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Вину в скоєнні правопорушення визнав при розгляді в судовому засіданні. Розглянувши в судовому засіданні матеріали справи, вислухав правопорушника, суд приходить до висновку про те, що в діях гр. ОСОБА_2 є склад правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, а саме те, що він 10.08.2011 року о 05:30 годині, на 498 км а/д Харків-Сімферопіль, передав керування скутером „Сузукі Адресе” гр. ОСОБА_3В, який перебував у стані алкогольного сп'яніння.
За таких обставин, зазначені докази свідчать про наявність вини гр. ОСОБА_2 в скоєні правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП і тому суд приходить до висновку про застосування до правопорушника адміністративного стягнення.
Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ :
Гр. ОСОБА_2 притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП, призначивши йому стягнення у вигляді 40 годин громадських робіт.
Постанова підлягає оскарженню в порядку визначеному КУпАП.
Суддя Генічеського районного суду ОСОБА_4